Miales wypadek w Anglii ? Nie pobieramy prowizji 100% odszkodowania w UK dla Ciebie. Zglos sie do nas www.Campter.pl

uraz kręgosłup w fabryce odlewów

#1 2007-07-09 21:37:17
marjan

2007-07-09

witam,
pracowałem do niedawna w fabryce części okrętowych, w czasie pracy często przepychamy kocioł do odlewów części. w moim mniemaniu nie jest to zgodne z zasadami bhp.
w czasie owego przepychania coś potwornie mi w kręgosłupie szczękneło.
jestem na 6 miesięcznym zwolnieniu. byłem w szpitalu, mam planowaną operację. pracodawca powiedział że pokryje koszty, bylebym tylko nie zgłaszał tej szkody.
no i co teraz?
może jednak zgłosić?

#2 2007-07-11 21:45:06
asia

2007-01-06

Re: uraz kręgosłup w fabryce odlewów

dobry wieczór
sprawę jak najbardziej należy zgłosić. Proszę wziąć pod uwagę, że nawet wykonanie operacji może nie przynieść całkowitego wyzdrowienia i sprawności. A w przypadku powikłań nie będzie miał Pan podstaw do rozszerzenia roszczenia wobec pracodawcy (i jego ubezpieczyciela).
w razie pytań służę radą.

#3 2007-07-15 22:51:06
marjan

2007-07-09

hej
w sumie racja tyle ze wtedy na pewno mnie zwolnia! i co ja mam wtedy zrobic? ale z tego co sie dowiedzialem koszty operacji sa spore, wolalbym tego uniknac, a powiklania swoja droga:/
a jak sie ubiegac o odszkodowanie w Anglii? w moim odczuciu wina pracodawcy jest oczywista. sami angole tak mowia! jakby co mowia ze pojda na swiadkow (w sumie 2 tylko, reszta sie boi)

to gdzie ja mam to zglosic?
ps. przepraszam ze nie mam polskich znakow, ale to nie moj komp;).
pozdrawiam

#4 2007-07-16 15:17:58
Lexi

2007-07-16

marjan napisał:

hej
w sumie racja tyle ze wtedy na pewno mnie zwolnia! i co ja mam wtedy zrobic? ale z tego co sie dowiedzialem koszty operacji sa spore, wolalbym tego uniknac, a powiklania swoja droga:/
a jak sie ubiegac o odszkodowanie w Anglii? w moim odczuciu wina pracodawcy jest oczywista. sami angole tak mowia! jakby co mowia ze pojda na swiadkow (w sumie 2 tylko, reszta sie boi)

to gdzie ja mam to zglosic?
ps. przepraszam ze nie mam polskich znakow, ale to nie moj komp;).
pozdrawiam

Pracodawca nie ma prawa Cie zwolnic w takiej sytuacji. Jesli to zrobi, to po skierowaniu sprawy do trybunalu, zostanie Ci przyznane wysokie odszkodowanie i pracodawca zostanie zmuszony do przyjecia Cie z powrotem do pracy na dotychczasowych warunkach. Twoj pracodawca na pewno o tym wie, wiec nie sadze zeby nawet probowal Cie zwolnic.

Co do kosztow operacji, to przeciez NHS ma obowiazek wykonac ja za darmo.

Co do ubiegania sie o odszkodowanie, to wystarczy skontaktowac sie z kancelaria prawna specjalizujaca sie w uzyskiwaniu odszkodowan. Ich uslugi sa zupelnie bezplatne, bo swoje koszty odzyskuja od firmy ubezpieczeniowej osoby winnej spowodowania wypadku.

#5 2015-03-09 05:40:21
Lala22

2015-03-09

podaj więcej okoliczności wypadku. Czy na miejscu była policja? czy zgłosiłeś szkodę? jak nie wiesz jak uzyskać odszkodowanie, pytaj, postaram się pomóc....!!!!!!!!!

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce

Zamknij