jaki uszczerbek złamanie palca stopy prawej

#1 2009-01-14 17:21:39
Zibi198

Użytkownik

2009-01-14

Witam ;]  Podczas lekcji w-f  miał miejsce nieszczęśliwy wypadek.  Od razu pojechałem do szpitala i okazało się, że 3 palec stopy prawej jest złamany. Podczas leczenia były jakieś problemy ze zrastaniem się kości, ponieważ lekarz powiedział mi po którejś z kolei wizycie, że następna za 3 tyg powinna być już ostatnia. Ale po 3 tyg okazało sie że wcale tak nie było. Kość jeszcze się nie zrosła. Leczenie trwało około 2 miesięcy co przy złamaniu palca z tego co czytałem to dosyć długo. Palec boli mnie do dnia dzisiejszego chociaż minęło już 3 miesiące.

Dzisiejszego dnia otrzymałem decyzje o wypłacie odszkodowania w kwocie 90zł, co wydaje mi się kwotą śmieszną, ponieważ mój kolega dostał 80zł za wybicie palca u ręki.

Co o tym sądzicie ??

P.S: Zdecydowałem się, że napisze odwołanie tylko czy to coś da ? I jak mam je napisać ?

Z góry wielki dzięki za pomoc ;]

Uzyskaj wysokie odszkodowanie po wypadku samochodowym !
Nawet 100 000 zł !
Bezpłatna analiza - wyślij zgłoszenie >>>
#2 2009-01-16 13:34:43
czarny_pierre

Użytkownik

2009-01-16

Re: jaki uszczerbek złamanie palca stopy prawej

to zależy co na ekspertyzie napisał lekarz. odwołanie na pewno nie zaszkodzi, choć warto zamieścić zaświadczenie lekarza, dokumentacje z leczenia etc

#3 2009-01-16 18:17:24
Zibi198

Użytkownik

2009-01-14

wszystkie te rzeczy zamieściłem składając papiery... 

wie ktoś może co mniej więcej ma być w tym odwołaniu ??

#4 2009-01-20 16:15:18
Zibi198

Użytkownik

2009-01-14

szukałem dzisiaj czegoś na stronie internetowej PZU i znalazłem tabele w której jest jasno napisane, że za złamanie palca stopy od II do V dostaje się 2 %.   więc dlaczego ja dostałem 1% skoro w historii choroby jest wyraźnie napisane : "złamanie palca III stopy prawej" ;( PZU jest po prostu śmieszne ;/

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies. Możesz okreœlić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce

Zamknij