Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies. Możesz okreœlić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce

Zamknij
Reklama
Miales wypadek w Anglii ? Nie pobieramy prowizji 100% odszkodowania w UK dla Ciebie. Zglos sie do nas www.Campter.pl

Stluczka w Uk

#1 2009-01-04 16:40:14
hammeros

Użytkownik

2009-01-04

Mialem stluczke z mojej winy, zagapilem sie i uderzylem w taksowke. Uszkodzenie praktycznie zadne u taksowki mala rysa na zderzaku. U mnie lekko wgieta maska.

Zadzwonilem do swojej ubezpieczalni i zglosilem wypadek. Podali mi tez numer do ubezpieczalni taksowkarza i tam tez zglosilem wypadek i szczegoly.

Na miejscu zdarzenia byla policja, nie stwierdzili rannych w wypadku, sporzadzili protokol i pojechali.

Koles z taksowki po wypadku zadzwonil do prawnikow i teraz twierdzi, ze odniosl obrazenia (ma to orzec medical agency wspolpracujaca z prawnikami - bardzo korupcjogenne ale trudno). Acha z taksiarzem jechal pasazer, ktory stwierdzil ze nic mu nie jest i ze niedaleko pracyje wiec reszte drogi przejdzie na piechote.

Auto mialem z waznym przegladem, ubezpiecznie third party. Od ubezpieczyciela taksowkarza przyszly jakies papiery, gdzie mam okreslic przebieg wypadku i wyslac do nich.

mam nagrane telefonem wideo z tej stluczki a na nim rowniez w pelni sprawnego cwanego taksiarza, co to po stluczce kieruje ruchem az do momentu przyjazdu policji , kiedy to policjant mowi: "ok nikt nie jest ranny to panowie podjedzcie na przystanek aby nie blokowac drogi"

Nie wiem co mam robic

#2 2009-01-09 14:32:24
odszkodowanie

Użytkownik

2008-11-13

Re: Stluczka w Uk

jeżeli odpowiedzialność za wypadek ponosisz Ty, wszystko będzie likwidowane z Twojej polisy OC, jeżeli jesteś pewien swojego przewinienia, nie kłóciłbym się zbytnio i po prostu podaj numer polisy.