Miales wypadek w Anglii ? Nie pobieramy prowizji 100% odszkodowania w UK dla Ciebie. Zglos sie do nas www.Campter.pl

wypadek w pracy w Szkocji - uraz kręgosłupa

#1 2008-11-20 14:20:10
michaga

2008-11-20

Jestem hausekeeper od roku w szkocji w bardzo duzym domu. W umowie mam napisane ze mam pracowac 45 godzin ale dziennie pracuje po8 godzin co daje 40 i wieczorami ale tylko wtedy gdy sa polowania wiec roznie to bywa. Mam tez napisane ze mam miec ruchome dni wolne tzn nie zawsze sobota niedziela ale nie jest napisane ze mam pracowac 10-12 dni podrzad a pozniej mam swoje dni wolne. I tak w tym tygodniu kiedy doznalam urazu przepracowalam w ciagu 7 dni 63 godziny bez wolnego. 11 dni temu podczas pracy (scielene lozka) doznalam bardzo silnego bolu kregoslupa, nastepnego dniu udalam sie do lekarza poniewaz bole byly bardzo silne. Dostalam zwolnienie lekarskie i tabletki przeciwbolowe i przeciwzapalne. Po 4 dniach wrocilam do lekarza bo przepisane lekarstwa nie dawaly rezultatu i lekarz zmienil leki i postawil diagnoze sciatica (przetlumaczylem ze to rwa kulszowa) dostalam nastepny tydzien zwolnienia. Jutro mija ten czas a bole nie ustepuja wiec wracam do lekarza. Czy mam jakies szanse na odszkodowanie lub rekompensate? I jeszcze mam jeden problem poniewaz 5 grudnia tego roku konczy mi sie umowa (byla na 1 rok) czy pracodawca tak poprostu moze mnie zostawic na "lodzie"jak bede nadal na zwolneniu?? dziekuje

#2 2008-11-21 15:23:54
michal

2007-05-25

Re: wypadek w pracy w Szkocji - uraz kręgosłupa

moim zdaniem nie ma szans na uzyskanie odszkodowania w tej sprawie. Czy twój pracodawca odnotował wypadek?

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce

Zamknij