Miales wypadek w Anglii ? Nie pobieramy prowizji 100% odszkodowania w UK dla Ciebie. Zglos sie do nas www.Campter.pl

poparzenie UK

#1 2008-10-08 23:46:09
radek949

2008-10-08

doznałem poparzenia palca w pracy, (jestem kucharzem), w mojej firmie mamy dwie kuchnie, na zmianie pracowałem sam na jednej, a na drugiej, kucharze poszli na slpita(przerwe)ale zostawili jednego kucharza, który sie dopiero uczy na kucharza, robił karmel w garnku, nie dopilnował i garnek sie zapalił, zaczoł  z niego wylatywac jak z wulkanu karmel i ogien rozprzestrzeniał sie powoli po palnikach, chłopaczek zbiegł po mnie i prosi minie o pomoc, wiec ja za nim i widze na górnej kuch pozar, wiec reakcja natychmiastowa zachamowac powstawanie ognia...złapałem za recznik mokry i próbowałem połozyc go na garnku i jak to robiłem wyleciał karmel i spadł mi na palec w wyniku czego doznałem oparzenia  tego palca, zrobiła mi sie wielki bombel, wielkosci cm na cm na palcu...zgłosiłem to menadzerom, i teraz czy to było z mojej winy???czy moge sie ubiegac o  odszkodowanie?? z góry dzieki!!

#2 2008-10-31 22:01:21
joanna11985

2008-10-31

Re: poparzenie UK

hej! i co z odszkodowaniem? ja niecale trzy tyg temu mialam pozar w domu, wiec mam rowniez poparzenia, tyle, ze troche wieksze, tylko nie wiem jak z odszkodowaniem?!

#3 2008-11-13 10:16:34
radek949

2008-10-08

no chyba lipa wyszła...dzwoniłem do firmy od odszkodowan, mowili ze na 90%bedzie zadzoanili raz drugi i cisza....nic z tego:)

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce

Zamknij