Miales wypadek w Anglii ? Nie pobieramy prowizji 100% odszkodowania w UK dla Ciebie. Zglos sie do nas www.Campter.pl

odszkodowania w uk za poślizgnięcie na mokrej podłodze- złamanie nogi

#1 2008-09-19 17:23:54
kaja24

2008-09-19

Posliznelam sie w pubie na mokrej podlodze w wyniku czego polamalam sobie kosc piszczeli i uszkodzilam kostke. Lezalam w szpitalu 8dni, przeszlam operacje nogi i mam wstawiony metal. Na 2miesiaca zostalam pozbawiona srodkow do zycia. I nie moge znalezc firmy, ktorej bedzie sie oplacalo walczyc o moje odszkodowanie!!! Czy ktos wie  gdzie mam sie zwrocic o pomoc?

#2 2008-09-22 17:55:14
michal

2007-05-25

Re: odszkodowania w uk za poślizgnięcie na mokrej podłodze- złamanie nogi

jak doszło do poślizgnięcia? z Twojej winy?  moze dlatego nikt nie chce Ci pomóc?
masz jakichś świadków tego zdarzenia?

#3 2008-10-14 19:17:28
kaja24

2008-09-19

Nie z mojej winy, odprowadzalam kolezanke do drzwi, gdy ktos z tylu mnie zlapal i probowal zatrzymac. W tym momencie tak niefortunnie postawilam stope na mokrej podlodze, ze posliznelam sie i nieszczesliwie upadlam. Upadajac przewrocilam rowniez kolezanke, gdyz chcialam sie jej zlapac. Nie wiem kto mnie wywrocil, gdyz byl za moimi plecami. Gdy lezalam na ziemi nikt mi nie pomogl i nawet nie podal reki!!!
Byla policja, ale je nie wiem kto to zrobil. Stalo sie to na parkiecie, gdzie podloga byla mokra wrecz plywajaca! Ja mialam wysokie buty. Bylam tam z 6 moich znajomych.

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce

Zamknij