Miales wypadek w Anglii ? Nie pobieramy prowizji 100% odszkodowania w UK dla Ciebie. Zglos sie do nas www.Campter.pl

wypadek samochodowy odszkodowanie w anglii- złamana noga

#1 2008-09-07 14:19:49
iwonaa24

2008-09-07

witam

rok temu wraz z moim chlopakiem mialam wypadek samoochodem w wyniku czego milam polamana noge. W tym czasie mial on nie pelne prawo jazdy i ztego powodu ubezpieczenie nie wyplacilo mi odszkodowania. moglam je roszczyc od mojego chlopaka jednak wiadomo wspolne plany na przyszlosc i zrzekałam sie tego. Jednak zmienialm zdanie bo ostatnio mnie pobil wiec chcialabym dostac co mi sie nalezy

#2 2008-09-08 13:35:21
Wypadekanglia.pl

2007-08-27

Re: wypadek samochodowy odszkodowanie w anglii- złamana noga

Witam,
z Pani wypowiedzi wnioskuję, iż jak najbardziej ma Pani prawo dochodzić odszkodowania od sprawcy szkody (z OC pojazdu, którym Pani jechała).
Jeżeli jest Pani zainteresowaną naszą pomocą proszę o kontakt.
Dochodzenie roszczeń w Anglii nie wiąże się z pobieraniem od poszkodowanego jakichkolwiek opłat lub prowizji.

#3 2008-09-09 09:27:31
iwonaa24

2008-09-07

cdziekuje za odpowiedz czy wy macie jakies przedstawicielstwo w Angli bo na stronce znalazlam tylko kontakt do Polski

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce

Zamknij