odszkodowanie po pobycie w szpitalu i po operacji

#1 2007-05-07 19:20:27
lazyola

Użytkownik

2007-05-07

PROSZE O POMOC. Pod koniec listopada 2006 roku trafilam do szpitala z powodu trudności z chodzeniem.Jak sie okazało po rezonansie magnetycznym wykryto guza - dokładnie zwapniały oponiak w kanale mózgowo-rdzeniowym. Po konsultacji lekarskiej ustalono szybki termin operacji. Operacja była cieżka i w trakcie pojawily sie komplikacje w postaci wypływajacego plynu mozgowo-rdzeniowego, ktory przez jakis czas wyplywal oraz wycieto mi chrząstke i płytke w kregosłupie. Łączny pobyt w szpitalu trwał 50 dni, do 3 stycznia 2007.A do końca maja 2007 jestem na L4. Nadal jestem niezdolna do pracy i czasami odczuwam duze bole kregosłupa i nie moge uprawiac sportu.Moje zycie ogranicza sie do krotkich spacerow i tak juz od poł roku.Nie wiem kiedy bede mogla wrocic do pracy. Od roku jestem ubezpieczona na życie w PZU życie SA i płace miesieczna składke. Czy w zwiazku z tym moge starac sie o odszkodowanie za pobyt w szpitalu i przebyta operacje, bo juz do konca zycia nie bede tak sprawna jak przed operacja?

Uzyskaj wysokie odszkodowanie po wypadku samochodowym !
Nawet 100 000 zł !
Bezpłatna analiza - wyślij zgłoszenie >>>
#2 2007-05-09 08:51:11
asia

Użytkownik

2007-01-06

Re: odszkodowanie po pobycie w szpitalu i po operacji

Witam.
Przede wszystkim powinna Pani zwrócić się ze sprawą do ZUS. Ponieważ pracowała Pani, istnieje podstawa do uzyskania renty.
Odnośnie zaś indywidualnego ubezpieczenia w PZU, proszę przyjrzeć się warunkom umowy, tam powinno być zawarte za jakie dolegliwości ubezpieczyciel odpowiada. Wysokość ewentualnego odszkodowania zależeć będzie również od kwoty na jaką jest Pani ubezpieczona.
pozdrawiam

#3 2009-04-26 16:03:35
sisi1122

Użytkownik

2009-04-26

proszę o pomoc.!!! W grudni zeszłego roku miałam ciężką operację hirurgiczną z usunięciem całego jajowodu z ciążą pozamaciczną. myśląc że nie mam jajowudu czuję sie ułomna. PZU przyznało mi odszkodowanie tylko za leczenie szpitalne, czy usunięcie jajowodu nie kwalifikuje się za uszczerbek na zdrowiu, ??? PROSZĘ O POMOC W TEJ SPRAWIE

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies. Możesz okreœlić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce

Zamknij