Miales wypadek w Anglii ? Nie pobieramy prowizji 100% odszkodowania w UK dla Ciebie. Zglos sie do nas www.Campter.pl

odszkodowanie za wypadek w pracy w Anglii- kontuzja palców ręki

#1 2008-08-24 02:19:29
junak

2008-08-24

witam czy jezeli mając wypadek w pracy w angli pracujac oczywiscie legalnie (  przypuśćmy że  jestem winien) nalezy mi sie odszkodowanie ????
   i kto ustala winnego wypadkowi
obecnie jestem 3 tygodnie po wypadku .wypadek mial miejsce na farmie przy przebieraniu ziemniaków podczas czyszczenia rolek jedna z rolki wciagneła rekawiczke i co dalej idzie reke skutek tego jest taki ze narazie jestem po 4  operacjach nie ruszam palcami czeka mnie długa rechabilitacja , co bedzie z odszkodowaniem i ile  czasu pracodawca moze mi  płacić za zwolnienie  i ile funtów dostane tyg. co powinienem zrobic skoro jeszcze sie leczę i podejzewam ze potrwa to długo dziekuje za odpowiedz

#2 2008-08-27 09:10:14
boby

2008-08-27

Re: odszkodowanie za wypadek w pracy w Anglii- kontuzja palców ręki

jeżeli do wypadku doszło z Twojej winy, no niestety nie ma szans na odszkodowanie, musi być wszak jakiś winny zaniedbań. Miałeś jakieś szkolenie jak się obchodzić ze sprzętem? może opisz szerzej wypadek?

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce

Zamknij