Uraz głowy i szyji podczas wypadku komunikacyjnego.

#1 2008-08-02 05:45:16
GUCIO

2008-08-02

Wczoraj uczestniczyłem w kolizji samochodów jako poszkodowany (jadąc z pracy do domu). Byłem u lekarza,stwierdził w diagnozie że mam uraz głowy i szyji.(nada boli mnie szyja i głowa i mam zawroty głowy).Lekarz również powiedział że miałem lekkie wstrząśnienie mózgu, i skręcenie szyji. Założono mi kołnież na szyję i kazano mi w nim chodzić 9 dni. Mieli mnie zostawić w szpitalu na obserwacji ileś dni, ale ja nie chciałem bo mam taką pracę że nie mogę sobie pozwolić na pobyt w szpitalu. Wypadek spowodowała osoba nietrzeżwa. Czy ktoś może mi doradzić czy mogę się starać o jakieś odszkodowanie. 2.08.2008r.

#2 2008-08-03 20:34:00
blabus

2008-05-18

Re: Uraz głowy i szyji podczas wypadku komunikacyjnego.

próbować zawsze można, ale.... w tym wypadku najlepiej przed sądem w postępowaniu cywilnym...... jeśli osoba, która spowodowała wypadek była nietrzeźwa to znając życie Zakład Ubezpieczeń odmówi wypłaty odszkodowania....

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce

Zamknij