Audatex - wycena ?

#1 2008-06-28 19:35:28
utyk

Użytkownik

2008-06-28

Witam

Dostałem odmowę wypłaty odszkodowania od ubezpieczyciela . Myślę o zrobieniu własnej wyceny samochodu w systemie Audatex ? Mam pytanie czy nie będzie to zbędny wydatek ?
Oni wycenili mi szkodę auta zdecydowanie za nisko ale żadne argumenty nie trafiają.
Na jakieś stronie wyczytałem ze System AUDATEX jest powszechnie akceptowany, wykorzystywany i często wymagany przez towarzystwa ubezpieczeń warto to wycenić ?

Czy lepiej od razu do sadu bo z pewnością dziadą nie podaruje .

Pozdro

Uzyskaj wysokie odszkodowanie po wypadku samochodowym !
Nawet 100 000 zł !
Bezpłatna analiza - wyślij zgłoszenie >>>
#2 2008-06-29 21:27:12
wcpik

Użytkownik

2008-06-16

Re: Audatex - wycena ?

najlepiej próbuj jeszcze przedsądowo dochodzić odszkodowania. A jakie kwoty masz w wycenie?
jaka to szkoda? AC czy z OC sprawcy wypadku?
wycena dobrze sporządzona może być dobrym argumentem w walce o odszkodowanie. Byle nie naciągana:)

#3 2008-06-29 22:06:03
Pablo_1st

Przyjaciel Forum

2007-11-27

audatex to system kosztorysowania napraw, do wyceny pojazdu sluży Info-Expert, ewentualnie Eurotax (nie polecam). Jednak jak zrozumiałem Twim problemem nie jest sposób wyceny, ale wogóle odszkodowanie. Jeśli dostałeś odmowę, to sama "niezależna" wycena nic Ci nie da, nie tu pies pogrzebany

#4 2008-06-29 22:11:36
wcpik

Użytkownik

2008-06-16

ależ Pablo, utyk nie pisze o tym , że nie dostal odszkodowania! problem jest w wysokości odskzdowania, a wiec - błedy w kosztorysach, zle wyliczenia, Czyż nie tak utyk?
fakt, przy odmowie, byłby to problem i wycena nic nie zmieni.

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies. Możesz okreœlić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce

Zamknij