AUXILIA - opinie o dochodzeniu odszkodowań

#1 2008-06-24 17:04:50
and38

2008-06-24

Chciałbym zdobyc informacje na temat tej firmy,czy jest to firma solidna i czy warto korzystac z jej usług.

#2 2008-06-24 18:22:27
uuer

2008-06-24

Re: AUXILIA - opinie o dochodzeniu odszkodowań

NIE WARTO - tak samo jak z każdej innej firmy siecowej typu EUCO , VOTUM itd unikaj ich z daleka to sami agenci sa robia wode z mozgu i tyle poszukaj sobie czegos solidniejszego moj znajmowy se wlasnie procesuje przeciwko EUCO.

#3 2015-05-23 18:04:23
Katarzyna Wojdyło

2015-04-09

To zależy na jaką firmę kto trafił. Czyjś znajomy trafił na Euco i ma złe doświadczenia, a ja z kolei walczyłam o zadośćuczynienie po śmierci ojca właśnie z Auxilią i dobrze tą współpracę wspominam. Auxilia to nie Euco, ani Votum itp. Firma firmie nie jest równa. Mnie w Auxilii dobrze potraktowali. Wygrali 10 razy więcej niż opiewała oferta T.U. i w krótkim czasie. Dawali bieżące informacje a Pani którą przydzielono jako doradcę w mojej sprawie, była ogromnym wsparciem dla mojej Mamy. Nie musiała godzinami z nią rozmawiać, pocieszać, bo to nie należy do obowiązków pracowników takich firm, ale jednak tak było. W tym temacie jest pytanie o tą konkretną firmę i chociaż temat nie jest nowy, to niestety temat zaniżanych odszkodowań przez towarzystwa ubezpieczeniowe jest bardzo aktualny i komuś to może się przydać. Wiem jak trudno znaleźć dobrą firmę, bo sama szukałam i bałam się trafić w jakieś bagienko. Jeśli potrzeba jakichś informacji o przebiegu takiego procesu walki o odszkodowanie i czego się można spodziewać to chętnie każdemu odpowiem. Pozdrawiam.

#4 2018-01-11 09:54:59
ch.radtke

2018-01-11

Moim zdaniem to godna polecenia firma. Wczesniej kontaktowalem sie z innymi takimi firmami, warunki wspolpracy byly nie do konca jasne i balem sie, ze wkopie sie w nieciekawa sytuacje... A w auxilii dokladnie mi wszystko wyjasniono, nie pobierali na wstepie ode mnie zadnych oplat za swoje uslugi. Dopiero gdy sprawa zakonczyla sie wygraną. Ogolnie polecam.

#5 2018-01-24 15:43:55
hilor

2018-01-24

ja tez mam dobre skojarzenia z tą firmą. Po wypadku drogowym ubezpieczyciel sprawy odmówił wypłaty odszkodowania mimo prawie 8 tygodni zwolniania lekarskiego. Za namową znajomego zgłosiłem się do Auxilii i okazało się, że mam duże szanse na uzyskanie odszkodowania. Po prawie 5 miesiącach udało się i moje konto zasiliła konkretna kwota. Gdyby nie ich pomoc na pewno by się nie udało.

#6 2018-03-07 11:21:18
ingaa

2018-03-07

Z pomocy Auxili skorzystałam w ubiegłym roku gdy po wypadku drogowym ubezpieczyciel sprawcy odmówił mi wypłaty należnego odszkodowania. Okazało się, że te pieniądze jak najbardziej mi się należą. Od pracownika tej firmy, który zajmował się moją sprawą dostawałam wszystkie niezbędne informacje na temat bieżacego postępu sprawy. Gdy doszło do procesu sądowego mogłam też liczyć na pomoc prawnika. Wszystko zakończyło się sukcesem. Polecam!

#7 2018-04-05 14:25:54
arnika

2018-04-05

Bardzo sprawna pomoc. Szykowałam się na wielomiesięczną walkę z ubezpieczycielem a okzało się, że dzięki sprawnemu działaniu i zaangażowaniu udało się rozwiązać problem w ciągu 4 miesięcy. Jeszcze raz dziękuje za pomoc. Pozdrawiam

#8 2018-04-09 11:21:57
sandi

2018-04-09

Warto podjąć współpracę z Auxilia jeśli macie problem z uzyskaniem odszkodowania po wypadku drogowym. Pomogli mi i moim znajomym już wielokrotnie. Rzetelni, ucziciwi i bardzo skuteczni. Można liczyć na wsparcie psychiczne a nawet finansowe. Polecam!

#9 2018-04-30 12:30:51
kjan

2018-04-30

Ja bym polecił zdecydowanie mniejsze firmy które mają trochę mniej spraw i ludzi do pracy którym chce się pracować. W dużych firmach często jest tak że mają bardzo dużo spraw w jednym czasie i nie są w stanie wszystkiego kontrolować jak należy. Mogę polecić Vox Veritas z którym kilku krotnie współpracowałem. Jest bardzo dobry kontakt z pracownikami i radcą prawnym, na bieżąco informują o stanie szkody. Są rzetelni, uczciwi i bardzo pomocni. Aha i mają darmową poradę smile

#10 2018-04-30 15:46:57
nunek

2018-04-30

Ja też jestem bardzo zadowolony z pomocy udzielonej mi przez pracownikow Auxilia. Dzięki nim udało mi się niemal ,,bezboleśnie" przebrnąć przez procedure odszkodowawczą, Pracownik na bieżąco załatwiał wszystkie formalności, o czym byłem informowany. Wywalczona kwota odszkodowania jak najbardziej mnie satysfakcjonuje. Jak najbardziej polecam!

#11 2018-05-02 08:47:25
Izabella86

2018-04-24

kjan jak to jest? tutaj zachęcasz do skorzystania z ofert konkretnej kancelarii a kilka minut później dodajesz post jako klient z zapytaniem czy firma jest warta uwagi sad ciekawe z kogo chcesz zrobić wariata?

#12 2018-05-10 08:55:00
alciaa

2018-05-10

Wadomo, żę takich firm na rynku jest sporo. Ja byłam przekonana, że nigdy nie będę musiała korzystać z takiej pomocy, a jednak... życie bywa nieprzewidywalne a ubezpieczyciele nie zawsze są chętni by wypłać odszkodowania. Ja zdecydowałam się na Auxilię i nie żaluję bo najzwyczajniej w świecie mi pomogli. Na pewno nie zaszkodzi się skonsultować smile

#13 2018-06-04 07:47:03
emil88

2018-06-04

Auxilia to godna polecenia firma. Tworzy ją zespół kompetentnych, rzetelnych i uczciwych ludzi, którzy korzystając ze swojej wiedzy i doświadczenia, pomagają ludziom w trudnych sytuacjach ( bo za taką uważam walkę z ubezpieczycielem o wypłatę należnej sumy odszkodowania).

#14 2018-06-08 08:38:30
delfin52

2018-06-08

Bardzo efektywna praca doświadczonych specjalistów w branży odzyskiwania odszkodowań. Wymiana informacji i dokumentów sprawna. Sam na pewno nie dałbym rady walczyć o swoje, a w Auxili dostałem profesjonalną pomoc. Jeszcze raz dziękuje. Na pewno będę polecał wszystkim znajomym, którzy będa potrzebować pomocy.

#15 Wczoraj 15:23:57
bardicki

2018-06-19

Firma Auxilia pomogła mi odzyskać należne odszkodowanie po wypadku w pracy. Kontakt z opiekunem sprawy bardzo dobry. Dbają o dobry interes swoich klientów. Warto skorzystać.

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce

Zamknij