AUXILIA - opinie o dochodzeniu odszkodowań

#1 2008-06-24 19:04:50
and38

2008-06-24

Chciałbym zdobyc informacje na temat tej firmy,czy jest to firma solidna i czy warto korzystac z jej usług.

#2 2008-06-24 20:22:27
uuer

2008-06-24

Re: AUXILIA - opinie o dochodzeniu odszkodowań

NIE WARTO - tak samo jak z każdej innej firmy siecowej typu EUCO , VOTUM itd unikaj ich z daleka to sami agenci sa robia wode z mozgu i tyle poszukaj sobie czegos solidniejszego moj znajmowy se wlasnie procesuje przeciwko EUCO.

#3 2015-05-23 20:04:23
Katarzyna Wojdyło

2015-04-09

To zależy na jaką firmę kto trafił. Czyjś znajomy trafił na Euco i ma złe doświadczenia, a ja z kolei walczyłam o zadośćuczynienie po śmierci ojca właśnie z Auxilią i dobrze tą współpracę wspominam. Auxilia to nie Euco, ani Votum itp. Firma firmie nie jest równa. Mnie w Auxilii dobrze potraktowali. Wygrali 10 razy więcej niż opiewała oferta T.U. i w krótkim czasie. Dawali bieżące informacje a Pani którą przydzielono jako doradcę w mojej sprawie, była ogromnym wsparciem dla mojej Mamy. Nie musiała godzinami z nią rozmawiać, pocieszać, bo to nie należy do obowiązków pracowników takich firm, ale jednak tak było. W tym temacie jest pytanie o tą konkretną firmę i chociaż temat nie jest nowy, to niestety temat zaniżanych odszkodowań przez towarzystwa ubezpieczeniowe jest bardzo aktualny i komuś to może się przydać. Wiem jak trudno znaleźć dobrą firmę, bo sama szukałam i bałam się trafić w jakieś bagienko. Jeśli potrzeba jakichś informacji o przebiegu takiego procesu walki o odszkodowanie i czego się można spodziewać to chętnie każdemu odpowiem. Pozdrawiam.

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce

Zamknij