straszny wypadek samochodowy

#1 2007-04-13 21:58:42
dorota108

2007-04-13

uraz wielonarządowy: stłuczenie głowy,wstrząsnienie mózgu,rany szarpane wargi dolnej, ust i brody,stłuczenie klatki piersiowej, złamanie zeber 4-6 bocznie po stronie prawej,krwiak prawej jamy opłucnowej,wolny płyn w jamie opłucnowej lewej,stłuczenie płuc, stłuczenie jamy brzusznej,rozerwanie śledziony,krwotok wewnętrzny,złamanie 1/3 środkowej trzonu kości udowej prawej z przemieszczeniem, złamanie paliczka podstawnego kciuka lewego bez przemieszczeń, niewydolność oddechowa. Chciałam się dowiedzieć jakie odszkodowanie mogę dostać, takie urazy to nic smutkiem i rozpaczać dla mnie i dzieci jest ze zginął mój mąz, a Tatuś dla dzieci. Proszę o pomoc w tej sprawie,chociaż pieniądze nie zatrą złych wspomnień moze będzie odrobinę lżej wychować dzieciątka (4 i 5 lat)

#2 2007-04-15 22:51:30
asia

2007-01-06

Re: straszny wypadek samochodowy

Proszę opisać dokładniej wypadek: Kto był sprawcą? Od odpowiedzi na to pytanie zależy do kogo kierowane będzie roszczenie. To wpłynie również na wysokość odszkodowania. Nie jestem w stanie odpowiedzieć na pytanie dotyczące wysokości odszkodowania, z pewnością będzie ono wysokie zważywszy na rozległe obrażenia.
pozdrawiam

#3 2007-05-23 11:42:55
martens

2007-05-23

Witam serdecznie, mam pytanko złamałam 5 kość śródstopia prawej stopy. Jestem ubezpieczona ubezpieczensiem zbiorowym z pracy w PZU czy należy mi się odszkodowanie i w jakiej wysokości ewentualnie mogę się spodziewać. Czy jeśli wypadek wydarzył się w pracy mogę się również starać o odszkodowanie z ZUS-U???
Pozdrawiam i czekam na odpowiedź.
Marta

#4 2017-04-13 13:23:13
Michal_

2015-10-26

Dorota108 - czy opisane wyżej obrażenia dotyczą Pani zmarłego męża czy innej jeszcze poszkodowanej osoby? Jeżeli Pani zmarłego męża, to zakres obrażeń nie będzie raczej miał wpływu na wysokość zadośćuczynienia dla osób najbliższych.

Może Pani (jak również inne osoby bliskie zmarłemu) żądać zadośćuczynienia za śmierć osoby najbliższej, stosownego odszkodowania, zwrotu kosztów pogrzebu oraz ewentualnie renty odszkodowawczej (alimentacyjnej). Wysokość roszczeń zależy od wielu czynników, których nie sposób w pełni profesjonalnie opisać na forum. W razie czego, zapraszam do mojej kancelarii (nazwę Pani znajdzie wpisując moje nazwisko i imię w google). Z reguły te kwoty są kilkukrotnie wyższe od tych wypłacanych przez ubezpieczycieli.

#5 2017-04-24 14:55:55
Andrzej_Gryczka

2014-07-22

Panowie, myślę że w ciągu 10 lat Pani Dorota sobie poradziła z problemem smile

#6 2017-04-25 20:08:39
Blazej.Andruszkiewicz

2014-09-11

Panie Andrzeju celna uwaga wink

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce

Zamknij