Złamanie nogi pomocy

#1 2008-05-15 11:13:45
danielx1994

2008-05-15

Poczytałem trochę tutaj ale dużo zbyt nie wiem. Miałem wypadek skoczyłem z dachu 3,5 metrowego dachu na odległość 7 metrów. Gdy leżałem kości mi wystawały, o mały włos nie przebiło skóry. Złamałem kość piszczelową i strzałkową. Ja martwię się czy moja noga będzie normalnie funkcjonować ?. Leżałem 2 tygodnie w szpitalu teraz jestem 6 dzień w domu, co jeszcze przede mną ? Rehabilitacja ? i wstawili mi śruby w nogi.

Problem jest w tym że trenuje sztuki walki i biorę udział w turniejach!, czy z tym już koniec ?

Proszę pomóżcie (poradźcie) coś mi, jakieś zalecenia do szybszego zrostu kości.

Pozdrawiam i życzę szybkiego powrotu do zdrowia. Daniel

#2 2008-05-16 18:18:46
pol27

2008-05-10

Re: Złamanie nogi pomocy

danielx1994 napisał:

Poczytałem trochę tutaj ale dużo zbyt nie wiem. Miałem wypadek skoczyłem z dachu 3,5 metrowego dachu na odległość 7 metrów. Gdy leżałem kości mi wystawały, o mały włos nie przebiło skóry. Złamałem kość piszczelową i strzałkową. Ja martwię się czy moja noga będzie normalnie funkcjonować ?. Leżałem 2 tygodnie w szpitalu teraz jestem 6 dzień w domu, co jeszcze przede mną ? Rehabilitacja ? i wstawili mi śruby w nogi.

Problem jest w tym że trenuje sztuki walki i biorę udział w turniejach!, czy z tym już koniec ?

Proszę pomóżcie (poradźcie) coś mi, jakieś zalecenia do szybszego zrostu kości.

Pozdrawiam i życzę szybkiego powrotu do zdrowia. Daniel

Hej nie chce cie smucic ale na jakis czas musisz zrezygnowac z tego sportu jak czytałem wczesniej zrost jest mocniejszy po 6 miesiacach czy cos takiego wiec nie mozesz forsowac nogi ,przykro mi ze ode mnie sie dowiadujesz chociasz sam dopiero co sie ucze.Ja złamałem kosc podudzia i mam gwozdz wsrodszpikowy w nodze oraz dwie srubki jedna w miejscu zlamania powyzej kostki druga ponizej kolana.Spedziem 8 dni w szpitalu teraz latam co jakis czas na kontrole ide w poniedzialek ,Zrost  tym miejscu ma jakies swoje ograniczenie u kazdego jest inaczej...... wiec nie łam sie  bedzie okey Tobie tego zycze jak najbardziej kazdemu kto z przyczyn nie zaleznych sie polamal.Ja poslizgnalem sie na posadzce w pracy i taki efekt sam sie nie moglem z tym pogodzic pierwszy raz cos zlamalem//...

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce

Zamknij