Wypadek w pracy a ZUS

#1 2019-03-06 15:54:53
Wert123

2019-03-06

Witam, złamałam palec w pracy. Pracodawca uznał jako wypadek w pracy więc L4 było wypłacane 100%. Po 4 tygodniach, zgodnie z wypisem ze szpitala, miałam się udać do kontroli i ściągnięcia szyny. Chirurg na kontroli stwierdzi?, ?e nie doszło do złamania tylko stłuczenia. Czy warto ubiegać się o jednorazowe odszkodowanie do ZUSu?

#2 2019-03-06 19:45:40
Odszkodowania Victoria

2019-02-05

Re: Wypadek w pracy a ZUS

Zawsze warto si? ubiega? o swoje pieni?dze, nawet je?eli s? niewielkie. Pisze pani o tym, ze do zdarzenia dosz?o w pracy. Je?eli protokó? sprawy by?by dla pani korzystny istnieje mo?liwo?? ubiega? si? o dodatkowe pieni?dze z pracy. ?eby to stwierdzi? potrzebowa?bym wi?cej szczegó?ów samego zdarzenia. Gdyby chcia?a pani sie dowiedzie? co jeszcze pani sie nale?y prosz? o kontakt telefoniczny, b?d? móg? pani cos wi?cej na ten temat powiedzie?. Mój nr tel. 602 500 815.

#3 2019-03-12 14:00:30
Andrzej_Gryczka

2014-07-22

Wert123 napisał:

Witam, z?ama?am palec w pracy. Pracodawca uzna? jako wypadek w pracy wi?c L4 by?o wyp?acane 100%. Po 4 tygodniach, zgodnie z wypisem ze szpitala, mia?am si? uda? do kontroli i ?ci?gni?cia szyny. Chirurg na kontroli stwierdzi?, ?e nie dosz?o do z?amania tylko st?uczenia. Czy warto ubiega? si? o jednorazowe odszkodowanie do ZUSu?

Z?o?enie wniosku o wyp?at? jednorazowe odszkodowania nie wi??e si? dla Pani z ?adnymi kosztami itp. ZUS ustali u Pani % trwa?ego uszczerbku na zdrowiu i ewentualnie dokona wyp?aty odszkodowania. Przy braku z?amania trzeba liczy? si?, ?e nie b?dzie uszczerbku na zdrowiu, a co za tym idzie odszkodowania.

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce

Zamknij