Koliza drogowa.

#1 2018-12-01 17:19:18
Koralesiu99

2018-12-01

Witam, wczoraj wiczore miale kolize. Pan wjechał mi tył saochodu. Wszystko mam nagrane na kamerce. Widać nangraniu świadka(pani przede mną) oraz noment uderzeni i Pana(sprawce). Wysiadlem byłem w szoku nie wiedzale co sie dzieje. Pan zaproponował pieniądze żeby polici nie wzywać. Powiedział że tylko zderzak. Pojechałem z nim d bankomatu. Jednak po zdarzeniu dojechałem ledw do domu(nerwy). Zobaczyłem że samochód jest uszkodzony dużo mocniej. Nie mam oświadczenia tego Pana, brak policji tylko nagranie i numery rejestracyjne. Zgłosiłem szkodę do jego ubezpieczalni bo po numerach doszedłem co i jak. Pytanie mam szanse na dostnie odszkodowania? Dał mi śrubki a naprawa duzo gorsza bo 5x większe pieniądze. Co dalej robić?

#2 2018-12-01 17:37:03
ambrozy

2012-07-25

Re: Koliza drogowa.

trzeba zgłosić sprawę na Policji o wszystko dokładnie opisać. Dopiero po zakończeniu postępowania i ukaraniu sprawcy można liczyć na odszkodowanie

pozdrawiam
Andrzej Ambrożewicz

#3 Dzisiaj 10:11:29
takecare

2015-10-19

w takim przypadku najlepiej zg?osi? spraw? na Policj?

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce

Zamknij