Skrecenie i naderwanie nadgarstka

#1 2018-11-15 12:59:34
Ewa23

2018-11-15

Tydzień temu miałam wypadek w pracy. Na SOR stwierdzono złamanie nadgarstka. Dzisiaj na wizycie u ortopedy lekarz stwierdził skrecenie i naderwanie nadgarstka. Czy w tej sytuacji mogę się starać o odszkodowanie z ZUS?. Protokół z wypadku jest spisany ale przy pierwszym stwierdzeniu że to złamanie nadgarstka.

#2 2018-11-15 20:36:40
ambrozy

2012-07-25

Re: Skrecenie i naderwanie nadgarstka

lekarze orzecznicy będą oceniać całość dokumentacji medycznej i wszystko powinni wziąć pod uwagę

#3 2018-11-16 07:52:54
VOXVERITAS

2018-10-30

Pani Ewo,

Jeżeli wypadek był z winy pracodawcy to może Pani starać o większe odszkodowanie niż standardowa polisa . Odbywa się to z oc sprawy wypadku . Dokument BHP pomaga to stwierdzić.

Zespół VOX VERITAS

Ewa23 napisał:

Tydzień temu miałam wypadek w pracy. Na SOR stwierdzono złamanie nadgarstka. Dzisiaj na wizycie u ortopedy lekarz stwierdził skrecenie i naderwanie nadgarstka. Czy w tej sytuacji mogę się starać o odszkodowanie z ZUS?. Protokół z wypadku jest spisany ale przy pierwszym stwierdzeniu że to złamanie nadgarstka.

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce

Zamknij