Skrecenie i naderwanie stawu ramiennego - KRUS

#1 2018-08-23 13:18:28
WiktoriaDrozd

2018-08-23

Witam!
Chcialam spytac ile % uszczerbku na zdrowiu, nalezy mi sie w tytule "Skrecenie i naderwaniu stawu ramiennego".
Wypadek zdarzyl sie w pazdzierniku 2017, do tej pory mam spochniete ramie, boli mnie, do tej pory na zwolnieniu lekarskim.

Ma ktos moze linka do tabela odszkodowan krus pozycja 109?

#2 2018-10-08 17:48:20
martus1234

2018-10-08

Re: Skrecenie i naderwanie stawu ramiennego - KRUS

Niestety, nie taka łatwa odpowiedź smile Pewnie już Pani to wielokrotnie słyszała, ale odszkodowanie zawsze jest ustalane bardzo indywidualnie. Z tego co Pani pisze należy się Pani odszkodowanie za procentowy uszczerbek na zdrowiu, który też był przyczyną tego, że musiała Pani iść na zwolnienie lekarskie. Z tego powodu na pewno ma Pani straty dochodowe, gdyż nie może Pani wykonywać swojej pracy. Jeśli poniosła Pani w związku z obrażeniami koszty leczenia, dojazdów na rehabilitację / do szpitala - należy się zwrot kosztów.
Proszę pamiętać, że może się Pani również ubiegać o odszkodowanie z OC gospodarstwa. Tutaj kwoty często przewyższają te proponowane przez KRUS - odszkodowanie za 1% uszczerbku na zdrowiu waha się od 2 500 zł do 4 000 zł , w zależności od towarzystwa ubezpieczeniowego. Może warto skontaktować się z kancelarią odszkodowawczą?

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce

Zamknij