Wypadek na kopalni ... czy sie odwołać ???

#1 2018-06-16 05:37:58
siwy2911

2018-06-16

WItam serdecznie. Sprawa jakich tu wiele ... wypadek w pracy .... kopalnia.... pod ziemia... w wyniku tąpnięcia i opadu  skał "nabawiłem" się  otwartego , wieloodłamowego złamania kości piszczelowej  oraz złamania kości strzałkowej , operacja , druty w nodze( któe bedą wyciągane za ok 3 lata ) , ponad rok leczenia i za uszczerbek na zdrowiu wczoraj otrzymałem z Pzu kwotę  7450 zl... która lekko mnie oburzyła ale moze ktoś pomoze mi się jakoś do tego odnieść. Z góry dziekuje.

#2 2018-06-20 12:22:08
maszak

2017-05-11

Re: Wypadek na kopalni ... czy sie odwołać ???

Bardzo mało jak na taką sprawę. Może warto zwrócić się do prawnika albo firmy odszkodowawczej? Ze swojego doświadczenia polecam drb, ktorzy zamowali si emoja sprawa. Maja przedstawicieli w całym kraju wiec jak zadzownisz od centrali na pewno kogos znajda. Powodzenia!

#3 2018-06-20 14:01:17
Campter

2010-05-04

Witaj siwy2911,

Zakładam w PZU byłeś ubezpieczony np. z ubezpieczenia grupowego. W przypadku roszczeń z NW warto zapoznać się z tabelą świadczeń i wówczas zweryfikować możliwy uszczerbek wyrażony w %. Jeżeli nie zgadzasz się z decyzją TU zawsze możesz zrobić reklamację/odwołanie.

Czy ruszyłeś już temat jednorazowego odszkodowania z ZUS?

Pozdrawiam
Katarzyna

===
Konsultant Campter.pl E-mail: biuro@campter.pl

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce

Zamknij