odmówienie przez PZU wypłaty swiadczenia

#1 2018-05-27 22:02:41
123456810

2018-05-27

Witam , mój mąz miał operacje biodra i był w szpitalu i dostał swiadczenie za  operacje i pobyt , ale po 3 miesiącach był w Zakładzie rehabilitacji  na oddziale rehabilitacji ogólnej i kardiologicznej specjalistycznego szpitala przez 21 dni. Złozył pismo o wypłate swiadczenia za pobyt na tym oddziale rehabilitacji , ale nie dostał swiadczenia tylko odpowiedz pisemna , ktora brzmi Z dokumentacji medycznej wynika , ze przebywał pan w zakładzie rehebilitacji na oddziale rehabilitacji ogólnej i kardiologicznej  szpitala specjalistycznego . Placówka ta nie jest przeznaczona do udzielania swiadczeń w zakresie leczenia szputalnego. W zwiazku z tym nie ma podstaw do wypłaty swiadczenia za pobyt w szpitalu.. Ale tak niestety nie jest bo placówka ta jest przenaczona do udzielania takich swiadczen , ja sie nie zgadzam a ta odpowiedzia. Prosze mi odpisac , jak  mam napisac odwołanie , aby PZU zrozumiało , ze musi wypłacic mi za pobyt w szpitalu. Dziekuje i prosze o odpowiedz. E�

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce

Zamknij