Uraz oka po wypadku w pracy

#1 2018-05-15 22:34:14
paujon0049

2018-05-15

Witam, w styczniu miałam wypadek przy pracy rozkladajac towar na magazynie podnosząc glowe uderzyłam sie o wystajacy rog kartonu. W.wyniku tego uszkodzilam sobie oko. Spisany zostal protokol wypadkowy zdarzenie zostalo zaklwalifikowe za wypadek przy pracy. Udałaam sie do szpitala tam zostala usunieta odstajaca czesc rogowki. L4 2 tygodnie, antybiotyki masci i witaminy przepisane. Zdarza sie ze po nocy bardzo mnie te oko boli, zglaszane lekarzowi, twierdzi ze trzeba wiecej sztucznych ez wpuszczac. Po zakonczeniu leczenia zlozylam pismo o jednorazowe odszkodowanie. Wstawiłam sie na komisje 26.04.2018 dzis dostalam pismo ze uszczerbek za zdrowiu jest 0 i nie zostanie wyplacone odszkodowanie. Jak zerowe jak nadal odczuwam skutki czy mozna sie odwolac prosze o porade co napisac w odwolaniu

#2 2018-05-16 06:28:05
dziwnik

2018-05-16

Re: Uraz oka po wypadku w pracy

Dzień dobry.
Mój siostrzeniec  w lipcu 2017 miał wypadek w pracy spadł z wysokości 14 m na beton  ma bardzo poważne urazy .
Prokurator wniósł oskarżenie z urzędu  przeciwko pracodawcy ,wkrótce zacznie się rozprawa czy ma wynająć prawnika jako
jego pełnomocnika czy to zbędny wydatek.
dziękuję z poważaniem Teresa

#3 2018-05-16 07:37:54
Rysiekop

2018-04-10

Witam dziwnik i paujon0049.
Z opisu wynika , że jak najbardziej był to wypadek w pracy i  należy się odszkodowanie.

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce

Zamknij