Vox Veritas

#1 2018-04-30 13:41:40
kjan

2018-04-30

Witam, zostałem poszkodowany w wypadku samochodowym. Chcę się zwrócić o pomoc do kancelarii odszkodowawczej. Słyszałem że Vox Veritas ma dobre opinie. Jakie są wasze odczucia?

#2 2018-05-02 08:44:00
Izabella86

2018-04-24

Re: Vox Veritas

Hmmm, nie wiem czy mam się śmiać czy płakać... W tym wątku zastanawiasz się czy firma jest warta uwagi a w 3 innych z tego samego dnia piszesz że jest dobra i zachęcasz do skorzystania sad kryptoreklama aż huczy!!!!!!!!!!!

#3 2018-09-17 06:09:59
ania21

2018-09-17

Zgadzam się z rozmówczynią powyzej. Kancelaria VOX VERITAS nam bardzo pomogła !
Podzielę się moim doświadczeniem z Kancelarią VOX VERITAS. TO co zrobili dla mojego Ojca mogę śmiało nazwać  - Anioły nie Firma.  Zostali nam poleceni przez znajomą .W skrócie Ojciec uległ potrąceniu. Lekarze kazali się pożegnać. Jednak cudem Ojciec przeżył. Jeździ na wózku. Adwokat dopiero po roku zgłosił sprawę o szkodę osobową nie wiemy dlaczego. Dopiero Vox Veritas  Odszkodowania poinstruowali nas ,ze uraz trzeba udowodnić od razu kiedy jest on największy i tak też się stało.  Adwokat powiedział,że może wywalczyć około 60.000PLN. Dyrektor zapewnił,że zadbają o Rehabilitację Ojca oraz Wysokie Odszkodowanie. Zdecydowaliśmy się przejść do nich. Efekt  byl natychmiastowy : w 30 dni odszkodowanie 48.000PLN - prawie tyle co poprzedni prawnik obiecał wywalczyć w Sądzie .Odwołanie i 14 dni dodatkowo 50.000 PLN oraz 1700 zł renty  , jak również 16.000PLN renty skapitalizowanej wstecz. 

#4 2018-11-11 17:50:45
VOXVERITAS

2018-10-30

Dziękujemy Pani Anno za tak dobrą opinię doceniającą naszą pracę. To nas jeszcze bardziej dopinguje do rozwoju. Pani Ojciec był przez nas pieczołowicie obsługiwany przez co takie wielkie efekty , które zdrowotnie nas zaskoczyły. Warto zawalczyć o nowoczesną rehabilitacje. Staramy się trzymać taki standard obsługi a Państwa przypadek jest dla nas impulsem i motywacją dla każdego dnia pracy.

Pozdrawiamy Panią i p. Ludwika
Zespół VOX VERITAS

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce

Zamknij