Odszkodowanie z oc za zniszczony płot w Niemczech

#1 2018-04-09 21:24:13
Brojak24

2018-04-09

Witam, niedawno miałem wypadek, w wyniku którego rozbiłem samochód wjeżdżając w płot Niemcowi. Sprawę zgłosił do ubezpieczalni na terenie Niemiec która współpracuje z Link4. Nie byłem informowany co się dalej dzieje ponieważ była szkoda z mojego OC naprawiana. Kilka dni temu dostałem pismo z sądu , ze Niemiec wchodzi w spór ze mną i Deutsche Büro grüne Karte Berlin E.v i domaga się odszkodowania na ponad 20000€ . Mam tydzień na odpowiedz do sądu, prawnika w czwartek niemieckiego , ale może ktoś coś podpowie jak się bronić i czy ubezpieczalnia może się na mnie wypiąć , ponieważ roszczenie było na kwotę Ok 6000€ . Nie rozumiem dlaczego mnie pozywają a nie ubezpieczyciela. Pomocy

#2 2018-04-10 08:57:46
korelka

2017-10-19

Re: Odszkodowanie z oc za zniszczony płot w Niemczech

Ciężka sprawa, nie zazdroszczę. Ja bym do DRB zadzowniła. Oni zajmują się takimi sprawami na terenie cąłej Europy, a w kontakcie sa szybcy więc powinni coś poradzić. Trzymaj się i powodzenia!

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce

Zamknij