Skutki wypadku.

#1 2018-04-05 07:28:44
pbbablin

2009-07-10

Miałem 2 wypadki po pierwszym  w 2000 r głównie obicie płata czołowo-skroniowego mikro krwiaki  i pękniecie miednicy i złamanie lewej nogi  piszczeli  cała w gipsie. pierwszych 8 tygodni nie pamiętam. W 2009 r drugi obita głowa kręgłosłup  szyjny  oraz złamanie wieloszczelinowe kręgów L2 L3  i złamana ta sama noga. Najgorzej doskwiera mi pamieć koncentracja jestem ospały rzadne tabletki na pamieć mi nie pomagają. Czuje się coraz gorzej z pamięcią. Lekarze mówią ze tak bedzie nikt nie słucha ze jest mi coraz gorzej problemy z liczniem słuchaniem mówie ze 1 uchem wchodzi 2 wychodzi. nieraz nie wiem co się dzieje bym spał i spał. I też już jakis czas wszystko odkładam na pózniej i przez to też mam coraz wiecej problemów dużo  trace. Kiedyż mówiłem ze to cierpliwość ale to chyba też jakieś problemy skutki  wypadku.   Czy ktoś wie co jeszcze moge zrobić kto by mi pomogł?

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce

Zamknij