Odszkodowanie po wypadku

#1 2018-04-03 22:14:29
lucjusz455

2018-04-03

Witam. Miałem wypadek samochodowy . Byłem pasażerem samochodu. Moi koledzy wyszli ze szpitala drugiego dnia. Ja byłem w śpiączce 3 tygodnie z poważnymi krwiakami mózgu.Ogólnie w szpitalu przebywałem 2 miesiące. Lekarze twierdzili ,że jak się wybudzę będę miał jakieś niedowłady rąk lub nóg ,ale na szczęście udało się i nic mi nie jest tylko biorę jeszcze leki od padaczki. Niestety straciłem dużo czasu w szkole i to w klasie maturalnej. Od wypadku minęło już pół roku. Czy dostanę jakieś odszkodowanie ? Jeśli tak to ile mniej więcej ?

#2 2018-04-04 12:40:38
Campter

2010-05-04

Re: Odszkodowanie po wypadku

Witaj,

Biorąc pod uwagę obrażenia myślę, że powinieneś zacząć działać w sprawie pod kątem otrzymania zadośćuczynienia, odszkodowania, zwrotu kosztów itd. Co do kwoty to ciężko jest ją określić jeżeli ma się tylko szczątkowe informacje, bo na jej wysokość wpływa wiele czynników, obrażenia fizyczne psychiczne itd. Jak również to czy miałeś zapięte pasy, czy kierowca był trzeźwy itp.

Na działania masz 3 lub 20 lat od momentu zdarzenia. Biorąc pod uwagę twoje obrażenia i rozstrój zdrowia powyżej 7 dni obstawiałabym ten drugi termin. Jednakże pamiętaj, że ze zgłoszeniem roszczeń nie warto czekać zbyt długo.

Szkodę możesz zgłosić samodzielnie jeżeli czujesz się na siłach, ewentualnie zlecić działania Kancelarii Odszkodowawczej, Adwokatowi lub Radcy Prawnemu.

Pozdrawiam
Katarzyna

===
Konsultant Campter.pl E-mail: biuro@campter.pl

#3 2018-04-05 08:57:24
Patryk2906

2018-04-05

Cześć ! Pół roku temu  miałem wypadek zależało mi zeby dostac konkretne informacje i znalazłem firme Helpfind. Zajmują się tego typu szkodami. O ile się nie myle mozesz wypełnic u Nich formularz zgłoszeniowy i do ciebie zadzwonią.  Pamietaj ze kazda sprawa jest indywidualna i jak jej nie przeanalizujesz nie bedziesz wiedzial ile dostaniesz. Z tego co napisales to powazne obraznia doznales wiec wydaje mi sie kwota ciekawa do uzyskania. Skontaktuj się z tymi z Helpfind coś Ci podpowiedzą iwtedy wszystko będziesz wiedział .

Daj znac czy coś udało Ci się ogarnac . warto mieć zaufaną firme do tego typu spraw

#4 2018-04-05 15:05:16
pek8

2018-04-05

Witam ...zeby uzyskac odszkodowanie nalezy zglosic sprawe do TU samodzielnie lub zlecic sprawe wyspecjalizowanej firmie...mam namiar na rzetelna kancelarie bez oplat wstepnych i  niska prowizja od uzyskanego odszkodowania...info maks291@onet.pl...pozdrawiam

#5 2018-04-06 10:36:03
ParagrafDO

2017-07-13

Proponuję pomoc w uzyskaniu przedmiotowych odszkodowań bez opłat wstępnych, żadnych ukrytych kosztów. EXPERT Odszkodowania

#6 2018-04-10 15:00:52
Rysiekop

2018-04-10

Analiza roszczenia powinna być darmowa w każdej szanującej się Kancelarii. Zrób wywiad i wybierz tą, która  "zrobi najlepszą wycenę" . Nie patrz na prowizję. To jest bardzo mylące. i nie podpisuj żadnych ugód. Zrób tak byś zawsze miał otwartą furtkę w razie pogorszenia się stanu zdrowia.

Pozdrawiam Rysiek i życzę dużo zdrowia

#7 2018-04-16 09:00:42
Andrzej_Gryczka

2014-07-22

lucjusz455 napisał:

Witam. Miałem wypadek samochodowy . Byłem pasażerem samochodu. Moi koledzy wyszli ze szpitala drugiego dnia. Ja byłem w śpiączce 3 tygodnie z poważnymi krwiakami mózgu.Ogólnie w szpitalu przebywałem 2 miesiące. Lekarze twierdzili ,że jak się wybudzę będę miał jakieś niedowłady rąk lub nóg ,ale na szczęście udało się i nic mi nie jest tylko biorę jeszcze leki od padaczki. Niestety straciłem dużo czasu w szkole i to w klasie maturalnej. Od wypadku minęło już pół roku. Czy dostanę jakieś odszkodowanie ? Jeśli tak to ile mniej więcej ?

Zadośćuczynienie i odszkodowania na pewno będzie, co do wysokości, to można je szacować po zapoznaniu się z dokumentacja medyczną, poznaniem Pana sytuacji życiowej, wpływu wypadku na funkcjonowanie itp. Czy miał Pan zapięte pasy bezpieczeństwa i czy kierowca był trzeźwy ?

#8 2018-04-16 15:28:28
trederka

2018-04-13

Jeśli nadal szukasz pomocy to polecam DRB. Bardzo fajni ludzie, znajacy sie na swojej pracy i bardzo jej oddani. Jak na ich stronie przeczytasz opinie to sam zobaczysz, ze warto. Też jestem ich byłym klientem i zawsze będe chwalić.

#9 2018-04-17 09:10:15
Andrzej_Gryczka

2014-07-22

trederka napisał:

Jeśli nadal szukasz pomocy to polecam . Bardzo fajni ludzie, znajacy sie na swojej pracy i bardzo jej oddani. Jak na ich stronie przeczytasz opinie to sam zobaczysz, ze warto. Też jestem ich byłym klientem i zawsze będe chwalić.

13.04.2018 r. na tym forum napisała Pani, że szuka informacji o firmie, bo siostra miała wypadek, a dzisiaj po 4 dniach jest już Pani byłą zadowoloną klientką smile

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce

Zamknij