czyja wina?

#1 2018-03-31 05:20:55
rolokebab88

2018-03-31

witam, miałem wczoraj przykra sytuacje -- jadac jezdnia gdzie było po jednym pasie ruchu przedzielony linia ciagla, auto które jechalo przede mna włączyło lewy kierunkowskaz przejechało całkowicie na druga czesc jezdni przejezdzajac linie ciagla ( tak jakby chciał skrecic do piekarni która jest po lewej stronie właśnie nagle zmienił zdanie i skrecił ostro w prawo wyjezdzajac mi prawie prostopadle do auta nie zdążyłem wychamowac i uderzyłem w to auto .

moje auto ma rozbite błotnik lampe i zderzak  z lewej strony, a tamto auto ma uszkodzenia od srodka tylniego błotnika  do drzwi.

Pani nie chciała się dogadać wiefc zadzwoniłem po policje, policja przyjechała i chciała mi wlepic mandat jako ze to ja jestem sprawca wypadku oczywiście nie przyjąłem, bo nie uważam ze zawiniłem
czy orientuje się ktoś kto w takim przy[adku powinien być spraewca kolizji?

pozdrawiam

#2 2018-04-06 10:50:57
ParagrafDO

2017-07-13

Re: czyja wina?

Trudno powiedzieć jak to wygląda za mało danych, ale najlepiej żeby byli jacyś świadkowie, może monitoring, zdjęcia itp.

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce

Zamknij