odszkodowanie z oc sprawcy

#1 2018-02-22 11:12:44
camel

2014-07-18

Witam, miałem kolizję - moje auto stało zaparkowane i uderzył w niego inny samochód w wyniku czego uszkodzeniu uległa felga, zderzak , błotnik tylny . Zdarzanie miało miejsce 23 dni temu , po zdarzeniu zgłosiłem szkodę oraz poprosiłem o auto zastępcze i uzgodniłem stawkę za dobę oraz likwidację na "kosztorys" - wycenę dostałem dopiero wczoraj po 22 dniach - ubezpieczyciel twierdzi że wysłał wcześniej ale pomylił adres email ... wycena oczywiście śmieszna (670 zł) były dodatkowe oględziny zawieszenia które również uległo uszkodzeniu ale jeszcze nie mam wyceny...
moje pytania:
1: używam nadal auta z wypożyczalni - moje jest nie jezdne , nie dostałem odszkodowania na naprawę - czy mogę nadal używać samochodu zastępczego do wypłaty odszkodowania ? naprawy auta ?
2: rzeczoznawca przysłany przez Compense zakwalifikował felgę do wymiany - w kosztorysie od Compensy nie ma złotówki za felgę ... czy Compensa może tak robić że rzeczoznawca swoje a likwidator swoje ?
3: zderzak uznał do naprawy i lakierowania niemniej jednak w zderzaku ułamany jest zaczep - czy mogę żądać wymiany na nowy ??? uszkodzenie faktycznie nie duże ale zaczep jest wyłamany - przed kolizją auto w 100% bezwypadkowe - bardzo proszę o odpowiedź na moje pytania bo widzę że Compensa na "żywca" zaniża odszkodowania

#2 2018-05-16 13:29:40
kalinowska

2018-05-16

Re: odszkodowanie z oc sprawcy

u nas były problemy z wypłatą za samochód zastępczy oczywiście z pzu....

#3 2018-09-12 07:18:56
OEPolisaPlus

2018-09-12

Witam, zachęcam do skorzystania z szybkiej i bezpłatnej ekspertyzy przeprowadzonej przez naszych ekspertów. W przypadku stwierdzenia zaniżenia odszkodowania, oferujemy odkup roszczenia.
Zapraszam do kontaktu z infolinią pod numerem 781 000 781 lub porozmawiania z naszym konsultantem na stronie polisaplus.pl
W razie pytań jestem do dyspozycji.

Pozdrawiam,
Kasia z Polisa Plus

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce

Zamknij