Potracenie na pasach

#1 2017-12-27 13:43:49
dzienmichal

2017-12-27

W listopadzie miałem wypadek na przejsciu dla pieszych, podczas przechodzenia przez ulice drugi samochod nie ustapil pierwszenstwa, przez co trafilem na noc do szpitala z ogólnymi potłuczeniami ciała, złamaniem lewego podudzia, noga w gipsie, karetka nastepnego dnia odwiozła mnie do domu z 14 dniowym L4, zastrzykami i innymi dziwnymi lekami.
Po 1,5 miesiaca sciagnalem gips, wrocilem do pracy, noga dalej troche boli, ale chodze i jest dobrze.
Przekazalem sprawe Kompensji, temat do PZU zglosili bodajze pod koniec listopada i teraz chodzi mi po glowie, na jakie kwoty moge liczyc, ktos z doswiadczenia moze sie wypowiedziec?

Pozdrawiam

PS. Podczas przechodzenia przez pasy byłem pod wpływem alkoholu (powrót z imprezy) natomiast auto na pierwszym pasie się zatrzymało i dopiero wtedy wszedłem na jezdnie, gdzie samochód z drugiego pasa tego już nie zrobił.
Wina kierowcy w 100% wg. policji.

Roszczenie, ktore zglosili do PZU do kwota 40 000 PLN, natomiast realna kwota do uzyskania to ok. 12 000 zł.
Potwierdzicie? smile

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce

Zamknij