wypadek w pracy

#1 2017-11-24 16:00:39
wiesława

2017-11-24

witam mam pytanie. Miałam wypadek w pracy dzieciaki rzuciły petarde pod drzwi gdzie ja bylam .Dostałam takiego bólu uszu głowy i szumach w uszach wyladowałam na pogotowiu gdzie została udzielona pomoc 4 godziny tam spedziłmi został wypuszczona do domu z wypisem narazona na stres po wybuchu petardy i jak by sie cos działo mam iśc do rodzinnego.Na drugi dzień nadal ból został poszłam do rodzinnego on skierował do laryngologa a on do szpitala byłam 5 dni.W szpitalu porobili wszystkie  badania wszystko wyszło ok a ból głowy i ucha pozostał nadal sie lecze sprawa zgłosił pracodawca na policje dzieciaki zostały złapane czy jest jakas szansa na odszkodowanie jak nie ma żadnego uszczerbku na zdrowiu nadal jestem na l4

#2 2017-11-27 10:56:17
Campter

2010-05-04

Re: wypadek w pracy

Witaj,

Ciężko będzie uzyskać odszkodowania bez określonego uszczerbku na zdrowie, tabele do OWU określają z reguły % uszczerbek.

Pozdrawiam
Katarzyna

===
Konsultant Campter.pl E-mail: biuro@campter.pl

#3 2017-12-01 10:30:24
kasiaslo

2017-11-30

No chyba tak raczej bez uszczerbku na zdrowiu szanse na odszkodowanie są małe.

#4 2017-12-01 13:21:30
blackwolf

2017-11-30

Może będzie Pani mogła uzyskać odszkodowanie za koszty leczenia, ale trzeba zatrudnić do tego dobrą firmę i tu znowu rodzą się dodatkowe koszty...

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce

Zamknij