dziwny wypadek w centrum handlowym poszukuję porady

#1 2017-10-28 21:36:51
małami

2017-10-28

witam! uległam wypadkowi w ch, tzn. zjeżdżając schodami ruchomymi wjechał za mną pracownik z ogromną ilością dużych wózków sklepowych i jeden z nich nie miał zabezpieczeń odczepił się od reszty i z samej góry rozpędzony wjechał we mnie, nawet nie pamiętam jak leciałam na podłogę ale po wylądowaniu nie mogłam wstać czułam ogromny ból w okolicy lędźwiowej, wezwano karetkę, zleciało się dużo ludzi, w tym kierownictwo marketu, galerii, ochrona, nikt nie sporządził nawet notatki, wzięli ode mnie tylko nr tel. Mam świadka miłą Panią która od razu do mnie podbiegła. Ratownik który mnie zabierał powiedział ze jakby było tam dziecko to mogłoby tego uderzenia nie przeżyć. Zrobiono mi badania, nic nie mam złamane, rozpoznanie s30 stłuczenie okolicy kręgosłupa odc L-S, do tego mam się zgłosić na kolejne usg bo śledziona może zacząć krwawić nawet po 3 tygodniach, a uderzenie było dokładnie tam. NIe jestem w stanie normalnie chodzić, schylać się, siadać. Do tego jeszcze dochodzą lęki które się nasiliły (leczę się od dawna)Mam znszczone rzeczy, brudny płaszcz, zdarte buty, zerwał mi się łańcuszek który był dla mnie pamiątką , pęknięty ekran w ipadzie. Jestem załamana i nie wiem czy brać prawnika, na którego mnie de facto nie stać czy sama pisać do nich zgłoszenie. Dodam, że chyba takie ryzyko może być też w przyszłości dla kogoś innego, dopóki nie zmienią zasad bezpieczeństwa. Dodam, że market wziął winę na siebie.Jest nagranie.Bardzo proszę o jakieś wskazówki. Dziękuję.

#2 2017-10-30 08:32:58
Campter

2010-05-04

Re: dziwny wypadek w centrum handlowym poszukuję porady

Witam,

To czy "brać prawnika, firmę czy działać samodzielnie" to już zależy od Ciebie i jak czujesz się na siłach aby pociągnąć temat samodzielnie. Jeżeli chcesz mogę napisać jakie dokumenty musisz mieć aby zacząć działać (np. zgłoszenie szkody, oświadczenie o negatywnych skutkach zdarzenia itd). Jakby co to pisz, pomogę smile

Pozdrawiam
Katarzyna

===
Konsultant Campter.pl E-mail: biuro@campter.pl

#3 2017-10-30 12:07:12
małami

2017-10-28

Witam,
pisać na tego maila poniżej ogólnego?

Campter napisał:

Witam,

To czy "brać prawnika, firmę czy działać samodzielnie" to już zależy od Ciebie i jak czujesz się na siłach aby pociągnąć temat samodzielnie. Jeżeli chcesz mogę napisać jakie dokumenty musisz mieć aby zacząć działać (np. zgłoszenie szkody, oświadczenie o negatywnych skutkach zdarzenia itd). Jakby co to pisz, pomogę smile

Pozdrawiam
Katarzyna

#4 2017-11-06 09:16:36
Campter

2010-05-04

Obojętne, jak będę mogła to pomogę.

Pozdrawiam
Katarzyna

===
Konsultant Campter.pl E-mail: biuro@campter.pl

#5 2017-11-21 09:26:40
adam211

2017-10-30

działając samodzielnie, tylko stracisz sporo nerwów. Lepiej skontaktuj się ze specjalistą. Ja z własnego doświadczenia polecam kancelarie.

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce

Zamknij