wypadek w pracy

#1 2017-10-14 08:37:30
Monika6801

2017-10-14

Proszę o wyjaśnienie tematu wypadku przy pracy,
w  wyniku tego zdarzenia złamałam prawą ręke BHP- owiec uznał wypadek jak wypadek przy pracy protokół podpisany wysłany do ZUS a Zus odpowiada ze nie spełnia wymogów wypadku przy pracy zaznacze że zasiłek chorobowy był wypłącany w 100% , oddałąm sprawe do Sądu, Sąd po wysłuchaniu świadka i Inspektora BHP stwierdził, że  narazie nie moze być ogłoszony wyrok gdyż muszę teraz czekać na komisje i stąd moje pytanie kto mnie będzie wzywał na komisje i jak długo to jeszcze może potrwać,ii czy mam rozumieć ze Sąd uznał wypadek, wiem mogłam się sądu dopytać ale czlweik w takich okolicznościach jest bardzo zdenerwowany i poprostu nawet o tym nie pomyślałam

#2 2017-10-16 08:32:16
Campter

2010-05-04

Re: wypadek w pracy

Witaj,

Zweryfikuj proszę jaką komisję sąd miał na myśli. Może sąd powołał biegłego a nie komisję? Możesz to zrobić udając się do sądu i wyciągając protokół z ostatniego posiedzenia. Ważne abyś miała podczas wizyty w sekretariacie sądu dowód osobisty oraz sygnaturę sprawy.

Pozdrawiam
Katarzyna

===
Konsultant Campter.pl E-mail: biuro@campter.pl

#3 2017-11-15 20:44:58
MadryPrzedSzkoda

2017-11-15

Można jeszcze dostać odszkodowanie z OC pracodawcy, proszę do mnie napisać, chetnie pomoge.
Pozdrawiam serdecznie, Monika Sperzyńska

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce

Zamknij