Zaniżone odszkodowanie + brak zwrotu za dodatkowe usługi

#1 2017-09-27 14:54:51
SphunaR

2017-09-27

Witam,
miałem niedawno drobną stłuczkę z nie mojej winy. Zarysowana lampa, zderzak się wygiął (są małe odpryski lakieru), uszkodzone plastiki pod autem - z widocznych rzeczy..
Moje auto ma 4 lata, jest bezwypadkowe, lakier był w perfekcyjnym stanie. Do tego przy zakupie firma od której je brałem wykonała usługę polerowania lakieru, usuwania wszelkich niedoskonałości i zabezpieczenia powłoką ceramiczną. Że wziąłem od nich auto policzyli tylko za materiały.
Przyjechał rzeczoznawca z TU i wycenił szkodę. Oczywiście grubo zaniżona, bo zderzak "do modelowania", a potem malowanie przy  czym liczy 60% WSPÓ

#2 2017-09-27 14:57:32
SphunaR

2017-09-27

Re: Zaniżone odszkodowanie + brak zwrotu za dodatkowe usługi

#3 2017-10-04 10:52:40
MSolecki

2017-10-04

Witam. Jeżeli sam stwierdzasz, że odszkodowanie jest mocno zaniżone to musisz się zgłosić do odpowiedniej kancelarii odszkodowawczej. Mogę Ci podpowiedzieć jak to zrobić pozdrawiam

#4 2017-10-05 09:07:50
Campter

2010-05-04

Witaj,

Masz dwa rozwiązania, 1 zlecasz samodzielnie rzeczoznawcy wycenę i przedstawiasz ją TU, 2 weryfikujesz w firmie która zajmuje się odkupem lub prowadzeniem na % takie szkody ewentualną niedopłatę.

Pozdrawiam
Katarzyna

===
Konsultant Campter.pl E-mail: biuro@campter.pl

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce

Zamknij