odmowa wyplaty odszkodowania przez Mtu

#1 2017-09-17 09:48:11
jarek12

2017-09-17

witam w trakcie jazdy otworzyla mi sie maska ,pokrywa silnika ,maska uszkodzona  szyba przeednia  zniszczona .Likwidator szkody  wycenil to na 2600 zl.  wyrazil zgode na wyplate odszkodowania ,natomiast na drugi dzien otrzymalem meila  ztrescia  brak podstaw  dowyplaty odszkodowania ,wowczas wyjechalem  za granice nie mialem sie tym jak zajac .To wszystko  bylo w styczniu  tego roku  ,posiadalem  autocasco pelne .Niewiem co  mam robic ,czy moge sie jeszcze odwolac  po takim czasie ,potrzebuje pomocy by ktos  mie tym pomogl ,za pomoc jestem gotow zaplacic .Dziekuje z  gory moj tel.***  Pozdrawiam  jarek

#2 2017-09-18 08:55:31
Campter

2010-05-04

Re: odmowa wyplaty odszkodowania przez Mtu

Witaj,

Napisz coś więcej, tzn. dlaczego TU nie widzi podstaw do wypłaty. Zapewne w decyzji czy też mailu było uzasadnienie.

Pozdrawiam
Katarzyna

P.S.
Na forum nie podajemy nr telefonów i maili. Zapewne admin za niedługo je usunie.

===
Konsultant Campter.pl E-mail: biuro@campter.pl

#3 2017-11-15 20:51:41
MadryPrzedSzkoda

2017-11-15

Witam,
Na zgłoszenie roszczenia do ubezpieczyciela masz 3 lata, więc spokojnie jeszcze możesz.
Warto rozważyc oddanie sprawy do wiekszej firmy odszkodowawczej, która może odkupic szkodę i wyplacić pieniadze od ręki. Nierzadko w ten sposób uzyskuje sie wiecej niz od ubezpieczyciela. Służę radą w tym zakresie.
Pozdrawiam serdecznie, Monika Sperzyńska

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce

Zamknij