Potrącenie

#1 2017-09-13 17:00:42
Czesiulesiu

2017-09-13

Wiitam, wczoraj doszlo do potracenia mianowicie ,  na drodze 4 pasmowej potracilem kobiete, ktora wybiegla z lewej strony jezdni , przebiegla przed samys autobusem jadacym w przeciwnym kierunku i wbiegla mi pod kola. Jechalem skrajnym pasem. Byly zle warunki atmosferyczne, ciemno(zapalone latarnie) padal deszcz, kobiete zauwazylem dopiero w momencie kiedy znalazla sie doslownie na masce , gdyz oslepial mnie kierowca aurobusu swiatlami, lewa szyba byla tez mokra, do tego slupek w aucie, i fakt ze kobieta biegla. Jechalem ok.50-60/h, kobieta jest w stanie krytycznym. Policja odrazu przechwycila nagranie z monitoringu, mam swiadka ktory jechal ze mna, i kierowca autobusu. Policja nawet nie zabrala mi prawa jazdy, wypadek zdarzyl sie ponad 100 metrow od przejscia dla pieszych. Jakie moga byc konsekwencje jezeli ta pani umrze ?  0promili, narkotesty wykonane jednak o to tez sie bie boje

#2 2017-09-15 08:42:28
Campter

2010-05-04

Re: Potrącenie

Witam,

Jeżeli jak piszesz postępowanie potwierdzi, że piesza wtargnęła na jezdnię i prokuratora wskaże że to ona jest winna zdarzenia to nie będą wyciągnięte żadne konsekwencje w stosunku do ciebie.

Pozdrawiam
Katarzyna

===
Konsultant Campter.pl E-mail: biuro@campter.pl

#3 2017-09-15 11:44:33
borys88

2017-08-10

Dwa lata temu miałam wypadek samochodowy, zostałam potrącona na pasach. Oczywiście szłam na zielonym, auto nie zdążyło wyhamować. Na szczęście doszłam do zdrowia dość szybko, ale wypłata odszkodowania była wręcz śmieszna… hmm Koleżanka poradziła mi skorzystanie z pomocy firmy zajmującej się odszkodowaniami powypadkowymi. Mam jeszcze szanse na odszkodowanie?

#4 2017-09-15 16:20:14
Czesiulesiu

2017-09-13

Campter napisał:

Witam,

Jeżeli jak piszesz postępowanie potwierdzi, że piesza wtargnęła na jezdnię i prokuratora wskaże że to ona jest winna zdarzenia to nie będą wyciągnięte żadne konsekwencje w stosunku do ciebie.

Pozdrawiam
Katarzyna

Tak, przebiegla najpierw przed autobusem nie rozgladajac sie przyspieszyla kroku jeszcze bardziej chyba z adenaliny i wpadla prosto pod moje auto, i tak jak wspomnialem monitoring ujal cala sytuacje , policja rowniez odrazu miala do niego dostep bo mi go pokazywali. Dziękuje za odpowiedz

#5 2017-09-15 22:20:01
ParagrafDO

2017-07-13

Borys88 jak się skończyła sprawa, czy podpisałaś ugodę. Napisz coś więcej jakie obrażenia, jakiej wysokości było odszkodowanie? Mój e-mail: ****

#6 2017-09-18 08:53:08
Campter

2010-05-04

ParagrafDO zachęcam do zapoznania się z regulaminem forum

Pozdrawiam
Katarzyna

===
Konsultant Campter.pl E-mail: biuro@campter.pl

#7 2017-09-18 09:16:03
borys88

2017-08-10

Dam znac!

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce

Zamknij