Poślizgnięcie się w sklepie na śliskiej mokrej podłodze

#1 2017-09-13 08:27:50
paulamar

2017-09-13

Witam. Mam problem następującej kategorii. Wczorajszy dzień i przykra sytuacja. Padał deszcz, wchodząc do sklepu  ( duża sieciówka )poślizgnęłam się na śliskiej podłodze - była mokra, śliska. Nie było żadnych tabliczek z informacją, że uwaga ślisko, mat zabezpieczających czy zwykłej szmaty itp.. Poślizgnęłam się i upadłam, poleciałam - uraz ręki ( dłoń ). Spisałam protokół z kierowniczką sklepu, poszłam do lekarza on napisał zaświadczenie. Opisał stan ręki, dziś odbieram zdjęcie rtg. Czy mogę ubiegać się o odszkodowanie? Sklep zawinił, naraża na niebezpieczeństwo, doznałam urazu. Mogę żądać zadośćuczynienia i owego odszkodowania?

#2 2017-09-13 10:39:50
Campter

2010-05-04

Re: Poślizgnięcie się w sklepie na śliskiej mokrej podłodze

Witaj,

Można rozważyć zgłoszenie szkody. Najpierw napisz o jakim urazie rozmawiamy, złamanie, pęknięcie czy stłuczenie?

Pozdrawiam
Katarzyna

===
Konsultant Campter.pl E-mail: biuro@campter.pl

#3 2017-09-14 07:41:59
paulamar

2017-09-13

Po odebraniu wyników i konsultacji z lekarzem mowa jest na szczęście o mocnym stłuczeniu. Miałam silną nadzieję, że nie będzie to złamanie czy pęknięcie. Odszkodowanie ze sklepu się należy? Dłoń jest tak naprawdę nie do dyspozycji. - nie mogę robić wielu czynności. Czuję ból, dyskomfort. Muszę przyjmować silne leki przeciwbólowe by nie czuć tego bólu i smarowanie żelem przeznaczonym na tego typu obrzęknięcia.

#4 2017-09-15 08:38:37
Campter

2010-05-04

Witaj,

Zgłosisz roszczenie oczywiście możesz, jednakże ze względu na brak złamania czy pęknięcia nie liczyłabym na duże odszkodowanie a wręcz może TU może odmówić wypłaty sad

Pozdrawiam
Katarzyna

===
Konsultant Campter.pl E-mail: biuro@campter.pl

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce

Zamknij