Skręcony staw skokowy - trwały uszczerbek

#1 2017-09-06 12:40:05
rafalp

2017-09-06

Dzień dobry, moja sprawa wygląda następująco.
Podczas pobytu na przyjęciu źle stanąłem i doznałem urazu skręcenia prawego stawu skokowego.
Miałem przez okres 18dni nogę w gipsie - natomiast całe leczenie wraz z rehabilitacją trwało od 24 czerwca do 11 sierpnia.
Telefonicznie dostałem propozycję odszkodowania w wysokości 880zł (2%) - odmówiłem, ponieważ uważam, że to za mało.
Dalej dokumentacja medyczna trafiła do lekarza z PZU, który stwierdził, że nie należy mi się nic, ponieważ nie stwierdza stałego uszczerbku na zdrowiu ( jak można to stwierdzić na odległość? ).
Mam ubezpieczenie grupowe PZU ŻYCIE.
Proszę o pomoc, jakie kroki powinienem dalej poczynić aby ubiegać się o odszkodowanie?

#2 2017-09-06 13:48:18
Campter

2010-05-04

Re: Skręcony staw skokowy - trwały uszczerbek

Witaj,

Będę wdzięczna za wiadomość jak wygląda tabela uszczerbku do polisy, o której rozmawiamy. Jak wyglądają widełki za dany uszczerbek oraz info ile PZU wypłaca za 1%.

W sytuacji gdzie TU odmówiło ci wypłaty, zaproponuj aby zorganizowano badanie naoczne, które potwierdzi uszczerbek itd. Ostateczna droga to już niestety etap sądowy.

Pozdrawiam
Katarzyna

===
Konsultant Campter.pl E-mail: biuro@campter.pl

#3 2017-10-11 16:28:31
maszak

2017-05-11

Możliwe że tak cię straszą żeby cię zniechęcić. Sprawdź sobie kancelarie odszkodowawcze, jakies DRB np. bo potrafią wywalczyć całkiem spore sumy!

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce

Zamknij