Wypadek w taxi

#1 2017-07-02 14:36:23
Odszkodowana

2017-07-02

Witam. Miałam wypadek samochodowy w taksówką, w której byłam pasażerem. Jechałam z tyłu z mężem, mężowi nic się nie stało. Taksówkarz przepuścił 3 samochody a czwartego nie zauważył i mu wyjechał. Wymusił pierwszeństwo .samochód czwartej osoby uderzył w taxi w stronę po której siedziałam. Była policja pogotowie. Pogotowie nie wzięło mnie do szpitala mimo że miałam opuchnięty nos i sami twierdzili że mam nos złamany ale że mnie nie boli szyja to nie ma potrzebny żeby mnie zabierać. Jak się okazało pojechałam na pourazówkę i nos złamany kręgi

#2 2017-07-02 14:37:32
Odszkodowana

2017-07-02

Re: Wypadek w taxi

skręcone. Poszłam do ortopedy chodziłam na rehabilitację miałam tomograf i rezonans mimo rehabilitacji którą trwaładługo.�  � mam problem bo mam niestabilności kręgów do przodu i tyłu jak się okazało po�  RTG.�  Bardzo możliwe że będę miała operację bo mam ucisk na worek oponowy i wypuklenia.firma która zajmuje się moim mieszkaniem narazie wyciągnęli 2200 zł. Sprawa skończy się z sądzie bo nie chcą więcej mi zapłacić a moja dolegliwość ogranicza mnie do dłuższej pracy niż 6 godzin bo z każdą godziną ból rośnie. I moje pytanie czy oprócz odszkodowania z oc taksówkarza mogę się starać o jakieś pieniądze od korporacji taxi? Proszę o pomoc.

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce

Zamknij