Ugoda na 14000?

#1 2017-05-31 21:46:21
Renata1979

2017-05-31

Witam 4 lata temu córka zachorowała, bardzo bolał ją brzuch miała temperaturę, biegunkę i wymioty-początkowo uznałam że to jelitowka ale na 3 dzień stan był już ciężki, zawiozłam ją do szpitala -tak stwierdzono nieżyt żołądkowo -jelitowy,córka spędziła tam 5 dni skarżąc  się na ból brzucha,w dzień wypisu dopiero zrobiono usg brzucha gdzie w zatoce Douglasa znajdował się płyn nie znam się na terminach medycznych ale Pani ordynator powiedziała że jest ok i wypisala ją do domu(piatek)w poniedziałek rano stan był już septyczny -trafiła znowu do tego samego szpitala-diagnoza-zapalenie otrzewnej-rozlany wyrostek(blizna na pół brzucha)kolejnego dnia transport do innej placówki -2 dni później kolejna operacja -zapalenie otrzewnej -amputowany wyrostek na talerzu biodrowym -dzień później stan na tyle zły że wprowadzono ją w śpiączkę -i ....walka- sepsa,zapalenie płuc itd.po niewyobrażalnie ciężkim dla nas czasie wzbudziła się -potem walka żeby wróciła do formy (długo by pisać)wynajełam firmy zajmujacą się odszkodowaniami po 4 latach odrzucania przyjęcia odpowiedzialności chcą ugody na kwotę 14000 tysiecy-dla mnie to kpina -straciłam prawie dziecko ból nie do opisania a oni z taką kwotą  (toczy się również sprawa karna)proszę o pomoc

#2 2017-06-01 11:40:24
illusionpl

2017-03-23

Re: Ugoda na 14000?

Czy czasem proponowana kwota ugody nie jest rezultatem pracy pełnomocnika? Jeżeli tak, to proszę z nim się skontaktować, zabronić podpisywania ugody przedsądowej i skierować sprawę do sądu. Będzie więcej . Kwestia założenia kosztów, ale 3/4 prawdziwych kancelarii założy to za Panią.

Pozdrawiam

#3 2017-06-04 18:32:28
Grzegorz Choj.

2017-02-10

Moim zdaniem ugoda jest za niska , tak jak poniżej napisał kolega ,ze ugoda morze być rezultatem pracy pełnomocnika .Jak najszybciej skontaktować się z nim i nie podpisywać ugody.odszkodowanie i zadośćuczynienie powinno być wyższe i to o wiele wyższe. Przecież to był a zła diagnoza medyczna postawiona przez lekarza i doprowadzenie do zakażenia organizmu i zapalenia otrzewnej. W razie pytań proszę o kontakt.
pozdrawiam

===
Grzegorz Chojnacki
Doradca Odszkodowawczy Campter, tel. 783-743-841, g.chojnacki@campter24.pl

#4 2017-06-06 22:25:29
Renata1979

2017-05-31

Dziękuję serdecznie za odpowiedź

#5 2017-06-07 23:48:26
TomekPIO

2017-06-07

Mamy darmową analizę każdej sprawy.
Jeśli sprawa przejdzie pozytywną weryfikację możemy się nią zająć na życzenie klienta.
Nic nie płacisz! Działamy na zasadzie prowizji od wygranej sprawy!

tel. 727906251
Tomasz Laszczak - Polski Instytut Odszkodowań

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce

Zamknij