Złamanie kostki bocznej.

#1 2017-05-30 04:25:21
Taxi381

2017-05-30

Witam, dnia 3 maja tego roku doznałem złamania kości strzałkowej z objęciem kostki bocznej bez żadnych przemieszczeń, mam ją nadal w gipsie i piszę z jednego powodu. 27 maja ( czyli trzeci tydzień w gipsie ) przypadkowo dosyć mocno stanąłem na złamanej nodze a 28 maja jeszcze raz tym razem delikatniej ale pod innym kątem stanąłem na tej nodze ( z nerwów że dzień wcześniej doszło do tej sytuacji ) Noga mnie zaczęła boleć, zrobiłem sobie wczoraj tj.29 maja zdjęcie RTG i porównałem do obrazu z dnia urazu i nie widzę żadnej różnicy na zdjęciach, a noga pobolewa, miał ktoś podobny przypadek ? Nie chce mi się z tym latać do ortopedy bo z tego co widzę nic tam się nie stało, chyba tylko uraziło mi to złamanie. Jeśli ktoś coś może powiedzieć na ten temat to bardzo proszę i z góry dzięki. Pozdrawiam wink A, najbliższą kontrolę mam ustaloną na 20 czerwca.

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce

Zamknij