Renta z UFG po wypadku komunikacyjnym.

#1 2017-05-07 18:02:31
pbbablin

2009-07-10

Już dawno tu się nie udzielałem. Miałem w 2009 r wypadek 2 komunikacyjny. Po pierwszym rentę ZUS i  jednorazowe odszodowanie. Po 2 z tej okazji  ze renta z ZUS to od nich miałem tyko chorobowe. Postarałem się o rente z UFG dostałem wyrównawczą  i do tej pory mi płacili. Ze przed wypadkiem od zusowskiej dorabiałem umowa na cały etat. Wysyłałem do tej pory  decyzje Zus  i mi przedłużali na ten sam okres. A co roku pit 37 i mi podwyższali do najniższej krajowej netto. W zeszłym po komisji też im  wysłałem i poprosiłem bo na moją prośbę przeszyłali decyzje. A w tym roku inna likwidatorka się tym zajęła i mi odebrali. Dali 2 biegłych a i mimo wszystko opierali się na decyzji zus ze się nie pogorszyło ze nie idzie odrożnic skutków obrazenia głowy. Ale nie wdzieli pod uwage wogóle kręgosłupa uszkodzenia syjnego i L2-L3. CO MOZNA TERAZ ZROBIĆ?

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce

Zamknij