Wypadek samochodowy uszkodzony kręgosłup

#1 2017-01-27 15:22:00
opo

2017-01-27

Witam nie dawno doznałem wypadku samochodowego z nie swojej winy na miejscu była policja itd ,po dwóch dniach zacząłem odczuwać drętwienie ręki zgłosiłem się do szpitala okazało się że mam złamany górny wyrostek kręgu c7 . W szpitalu spędziłem 3 noce obecnie chodzę w ortezie co daje się we znaki nadal odczuwam ból i drętwienie kolejne noce są nie przespane lekarze mówią o minimum 3 miesiącach leczenia , przeprowadziłem wstępne rozmowy z firmą co ściąga zadośćuczynienie proponują prowizję 20% netto czy to uczciwa propozycja ? o jaką kwotę powinienem się starać od ubezpieczyciela z racji zadośćuczynienia z góry dziękuje za pomoc.

#2 2017-03-30 08:37:25
Andrzej_Gryczka

2014-07-22

Re: Wypadek samochodowy uszkodzony kręgosłup

opo napisał:

Witam nie dawno doznałem wypadku samochodowego z nie swojej winy na miejscu była policja itd ,po dwóch dniach zacząłem odczuwać drętwienie ręki zgłosiłem się do szpitala okazało się że mam złamany górny wyrostek kręgu c7 . W szpitalu spędziłem 3 noce obecnie chodzę w ortezie co daje się we znaki nadal odczuwam ból i drętwienie kolejne noce są nie przespane lekarze mówią o minimum 3 miesiącach leczenia , przeprowadziłem wstępne rozmowy z firmą co ściąga zadośćuczynienie proponują prowizję 20% netto czy to uczciwa propozycja ? o jaką kwotę powinienem się starać od ubezpieczyciela z racji zadośćuczynienia z góry dziękuje za pomoc.

Kwoty zadośćuczynienia nikt bez zaznajomienia się z dokumentami nie poda. 20 % + VAT to nie jest jakoś dramatycznie dużo, ale można znaleźć tańszych, a i może lepszych, nawet na tym forum smile

#3 2017-03-31 13:48:50
Michal_

2015-10-26

Właśnie smile

#4 2017-04-04 11:00:55
Andrzej_Gryczka

2014-07-22

Michał_Cierpol napisał:

Taniej nie zawsze znaczy lepiej wink 20 % netto to moim zdaniem uczciwa propozycja.

Drogo nie gwarantuje lepiej wink

#5 2017-04-24 21:33:01
anna.stokrotka

2017-04-24

Witaj, ja mogę polecić Krajową Kancelarię Odszkodowań - działają w całej Polsce. U mnie m.in. za złamanie ręki (miałam rozległe obrażenia jamy brzusznej) wzięli 18% i vat. Szacowali sprawę na podstawie skanów dokumentów. Kontakt z nimi przez 7 tyg. w tygodniu. Szczerze polecam. Jak coś to proszę o priv.

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce

Zamknij