Lex Kraków - UWAGA!!!

#1 2017-01-15 19:33:28
Krzysztof36

2017-01-15

Witam. Chciałem przestrzec przed Firmą LEX z Krakowa - odszkodowanie powypadkowe (spora kwota, ale też duży uszczerbek, póki co na rehabilitację z własnej kieszeni wydałem też dużo) mam już przyznane ale firma cały czas ociąga się z przelaniem go na moje konto. Nie wiem co mam o tym myśleć, czekam na pieniądze już pół roku i zaczynam się bać czy w ogóle ich się doczekam. Moje telefony są zbywane mnóstwem wymówek, typu "źle wypełniliśmy dane i się nie przelało, zaraz poprawimy" etc. Mam już ich dosyć, nie działa ani prośba, ani groźba (m.in. tego że "puszczę w świat" ich praktyki). Jesli LEX prowadzi Wam jakąś sprawę i nie chcecie się użerać o swoje pieniądze (a procent biorą duży, w moim przypadku 20%), to uciekajcie póki możecie.

#2 2017-01-16 11:16:14
Michal_

2015-10-26

Re: Lex Kraków - UWAGA!!!

Proponuję napisać skargę do UOKiK.

#3 2017-01-24 17:33:37
Krzysztof36

2017-01-15

Michal_pietrykowski: napisałem, ale pewnie skończy się tak że firma zapłaci jakąś karę, a mnie to sytuacji nie polepszy... (bo że przeleją kiedyś należność to jestem pewny, bo inaczej to by była kradzież, ale co sobie tym naobracają o ich) no i dalej będą oszukiwać ludzi

radop5: jeśli jesteś z konkurencji to nie, dzięki, ja mam już dość

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce

Zamknij