Wypadek poza miejscem i godzinami pracy

#1 2016-10-16 11:47:16
Gosiek

2016-10-16

Dobry

#2 2016-10-26 08:08:55
Valdik

2016-10-26

Re: Wypadek poza miejscem i godzinami pracy

Witam!
Mam nietypową sprawę, gdyż miałem niedawno nieciekawe zdarzenie z wypadkiem i miałem szyta głowę(2 szwy). Nie znam osoby która mi to przyrządziła więc lekarzowi powiedziałem, że upadkem. Chciałbym się starać o jakiekolwiek odszkodowanie tylko trzeba podkreślić fakt iż na wypisie mam napisane, że byłem pod wpływem, bo tak było..

#3 2016-11-04 05:50:50
Klaudia Karolina winiars

2016-11-04

Mam problem niedawno jakieś 4 miesiące temu uległam wypadkowi Rozcięłam rękę w nadgarstku i przy okazji nerw łokciowy Czy do tej pory powinien nie boleć ręka i czy powinno być coś takiego że po po prostu mam małego palca u ręki całego zimnego cały czas Chociaż że siedzę w cieple i go prawie nie czuję się dobrze lekarzem i zrobił i operację i połączyli ten nerw łokciowy proszę o kontakt z odpisywaniem po prostu w tym co naprawdę się znają bo mi na tym zależy Ręka mnie do tej pory boli i to bardzo boli i nie daje rady praktyczne wytrzymać z tą ręką?

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce

Zamknij