Wypadek w trakcie pracy

#1 2016-04-22 20:27:01
Andrju2016

2016-04-22

Witam,w zeszłym tygodniu podczas wykonywania obowiązków w trakcie pracy w skutek poślizgnięcia,upadłem z wysokosci nieco ponad metr na betonową posadzkę, w wyniku czego zostałem karetką oodwieziony na ostry dyżur w celu wykonania zdjec rentegenowskich oraz odpowiednich badan stwierdzających moją kondycję zdrowotną, x ray nie wykazał złamań?jestem tylko posiniaczony oraz odczuwam ból w plecach w miejscu uderzenia w okolicach kręgosłupa oraz bezposrednio na nim, byłem u mojego lekarza rodzinnego który przepisal mi standardowo ibuprofen oraz dał zwolnienie na tydzień, chcialbym zaznaczyc ze pracuje w firmie 6.5 roku wypadek mial miejsce w nieoswietlonym elektrycznie miejscu na terenie firmy ktore jest nieoficjalnie uzywane jako "składzik "jakie kroki powinienem przedsięwziąźć w ramach uzyskania odszkodowania?dziękuję

#2 2016-04-26 17:25:01
kaja918

2016-04-21

Re: Wypadek w trakcie pracy

Przede wszystkim musisz powiadomić pracodawcę, a potem złożyć wniosek do ZUSu albo bezpośrednio do pracodawcy

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce

Zamknij