co mogę zrobić

#1 2016-04-11 08:52:46
maciek313

2013-07-13

Witam wszystkich  mam  takie  pytanie  około  3 mies temu  miałem  wypadek  komunikacyjny przez  3 tyg leżałem  na  biodro  do tego doszło  złamanie  wyrostka  klykciowego  z przemieszczeniem odlamu kostnego  w szpitalu  stwierdzili  że  to  jest  kosmetyka  taka padła  odpowiedz  po wyjściu ze szpitala  udałem  się  do  poradni  chirurgii  szczękowa twarz owej  po dodatkowym przeswietleniu  wyszło  zwichnięcie  ze złamaniem  ale już  się  z rosło  a teraz  tylko  operacja cięcie  od skroni do brody  co mogę  zrobić  szpitalowi czy warto.

#2 2016-04-11 12:35:00
Andrzej_Gryczka

2014-07-22

Re: co mogę zrobić

Z tego co Pan napisał wynika, że mamy do czynienia z błędem który niesie za sobą poważne skutki, a zatem mogą być  podstawy do wszczęcia postępowania. W związku z tym, że może mieć Pan roszczenia o odszkodowanie z OC samochodu sprawcy (chyba, że sam Pan jest sprawcą), wszelkie działania radziłbym konsultować z prawnikiem i z nim ustalać taktykę działania.

#3 2016-04-12 13:04:07
Michal_

2015-10-26

Myślę Andrzeju, że autorowi chodziło jedynie o ustalenie czy doszło ewentualnie do błędu medycznego. Jeżeli tak, to należałoby zapoznać się z pełną dokumentacją medyczną. Tym bardziej, że ja niezbyt rozumiem opis autora (o jaki wyrostek chodzi - czy żuchwy)?

#4 2016-04-13 22:24:05
Andrzej_Gryczka

2014-07-22

Milena_Mazurek napisał:

Pomagam ludziom słowem i dobrą radą,

Jakie to piękne i szlachetne smile

#5 2016-08-05 18:21:30
maciek313

2013-07-13

Chodzi mi o zwichnięcie  i złamanie  żuchwy gdzie po wypadku lekarze  w szpitalu  zajęli  się  czymś  innym  a to odsunął  na bok  lecz po wyjściu  ze  szpitala udałem  się  do chirurgii  szczekowo  twarzowej  i okazało się że  teraz  trzeba  ciąć  od skroni  po brodę  i łamać  i nastawić  od nowa  lecz nie podjąłem się  tego. Czy owe zdarzenie kwalifikuje się do błędu  zaniedbania medycznego w warto się  domagać. Osobno sprawa  jest  w sądzie  z OC sprawcy.

#6 2016-08-28 14:53:29
wiolka2202

2016-08-28

Zawsze warto spróbować walczyc z  lekarzami aby już wiecej nie doszło do tego typu zaniedbań.  Tylko radziłabym włączyć w sprawę prawnika który nawet za darmo zajmie się sprawą  bo są takie kancelarie. I lepiej nie zakładać od razu sprawy gdyż jak wiemy bardzo długo się ciągną a i tak nie zawsze udaje się udowodnić zaniedbanie ze strony lekarza. Zawsze warto spróbować wszystko załatwić polubownie.

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce

Zamknij