prosze o pomoc w sprawie odszkodowania firma inter risk

#1 2016-03-18 22:35:09
laki666

2016-03-18

witam
miałem pecha wjechałem w dziure na drodze powiatowej prawą stoną samochodu
zgłosiłem sprawe do powiatu a oni do swojego ubezpieczyciela firma inter risk
22.02.2016 wpadlem w dziure wezwalem policje która zrobiła notaki o wincydencie ja zrobiłem zdjecia dodtakowe dziury i nagrałem materiał video
pojechalem do mechanika na wycene uszkodzen i cóż z przodu pekła spręzyna uszkodzony amrtyzator sachsa i blisteina miałem założone orgyginały i wachacz z tyłu z tejsamej strony uszkodzony amortyzator i felga amortyzator az wbiul sie w nadkole dziura
wycena mechanika to 4200zł bo amortyzatory musi wymienic komplety był rzeczoznawcza porobił zdjecia miezył lakier i cóż przyszła wycena z 4200zł oni chca dac 1090zł z czesci co były opisane uzwglednili amrtyzator 50 firmy kayab procent i wachacz 50 procent plus robocizna i roboty dodtakowe
odwołałem sie przyjechał dzis 2 raz rzeczoznawca przyjechał i na warszta samochód rozebrany cały porobione zdjecia co uszkodzone jakie amrortyza firmy zdjecia felg i uszkodzen a on stwierdził że amrtyzator wylało z przodu ale to nie od dziury tylko od zuzucia nadmienie ze z drugiej strony był dobry
z tyłu stwierdział ze amortyzator uszjkodzo bo zobaczył troche korozji i stwierdza ze to nie musio być przyczyna takich uszkjodzeń wjechanie w dziure

prosze o pmoc czy ubezpieczyciel może amortyzatory liczyc po 50 procent wartosci i to na zamiennikach
jeżeli częsci jakie wkłądałem amortyzatory byłuy oryginalne bmw sachsa i blistein
prosze o pomoc bo cos tu smierdzi mało tego stawke godziono roboczą policzyli 56 netto

#2 2016-03-21 10:49:30
olindaa877

2016-03-21

Re: prosze o pomoc w sprawie odszkodowania firma inter risk

Nie może Ci liczyć jakiś innych zamienników...masz papiery na te amortyzatory FV itd?

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce

Zamknij