Kolizja drogowa w czasie pracy , prywatny samochód.

#1 2016-03-16 07:08:50
leepa777

2016-03-16

Witam , kilka dni temu uległem kolizji drogowej w której byłem ofiarą.Mój samochód nadaje sie do kasacji , rzeczoznawca stwierdził szkodę całkowitą.Jestem zatrudniony na etat, ale prowadzę jeszcze własną firmę jednoosobową czyli płacę dwa ubezbieczenia zdrowotne.Kolizja wydarzyła sie w czasie pracy w mojej firmie(pół etatu). Jestem dość mocno obity , mam kilka zszywanych ran i bóle w klatce piersiowej.Sprawca nie miał uprawnien do prowadzenia pojazdu , był pod wpływem alkoholi i środków odurzających do tego nie udzielił żadnej poomocy i zbiegł z miejsca zdarzenia.Wiem  że otrzymam odszkodowanie za samochód. Jak wygląda sprawa jesli chodzi odszkodowanie zdrowotne ? Samochód nie był na firmę.

#2 2016-03-17 11:21:32
Michal_

2015-10-26

Re: Kolizja drogowa w czasie pracy , prywatny samochód.

Popieram przedmówcę, z tym, że odszkodowanie może obejmować również inne poniesione koszty (przejazdów, opieki, etc.). Co do odszkodowania z tytułu utraconych dochodów, to przy prowadzonej działalności możesz natrafić na trudności...

#3 2016-03-21 10:44:23
olindaa877

2016-03-21

Nawet nie natrafić na trudności a niestety zapomnieć...

#4 2016-03-21 13:49:49
Aeger

2016-02-22

Odszkodowanie zdrowotne również powinieneś otrzymać, ponieważ zostałeś mocno poturbowany. Musisz mieć tylko skompletowaną dokumentację medyczną, bo wówczas dostaniesz zwrot kosztów leczenia, rehabilitacji, dojazdów itp.

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce

Zamknij