uszkodzenie barku

#1 2016-02-21 20:35:47
hubabuba

2016-02-21

podczas rabania drewna na opal do domu uszkodzilem obrabek barku , w czasie tego zdarzenia bylem bezrobotnym bez prawa do zasilku, mam polise na zycie prywatna,wszystko ze wzgledu na czas robilem prywatnie za wlasna pienaidze poniewaz refundacja operacji itp byla rozlozona w czasie operacja za 8 miesiacy itp. stracilem status bezrobotnego, lekarz wydal zaswiadczenie lekarskie o zakonczonym leczeniu medycznym, i zalecil rehabilitacje i cwiczenia do roku czasu po operacji, w miedzy czasie otrzymalem ubezpieczenie KRUS, pytanie co mam robic dalej poniewaz reka dalej nie jest sprawna w 100% ograniczone ruchy, czy z tytulu zus nalezy mi sie odszkodowanie? itp o wiem ze moge startowac o swiadczenia z polisy indywidualnej/prywatnej

#2 2016-03-23 09:38:45
Sljak

2016-03-23

Re: uszkodzenie barku

Witam,
proszę o informację jaką dokładnie posiada Pan polisę i na jaką opiewa ona kwotę. Po ustaleniu szczegółów będziemy mogli ustalić sposób działania.

#3 2016-03-24 06:30:50
Patrycia

2016-03-23

Proszę doprecyzować a my na pewno postaramy się pomóc smile

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce

Zamknij