uszkodzenie samochodu o barierkę a AC

#1 2016-02-02 17:23:23
aneta.ga

2016-02-02

Witam
Mam pytanie parę dni temu około godziny 21,00 uderzyłem w barierek i uszkodziłem cały bok samochodu  . mam AC . zgłosiłem szkodę telefonicznie, przyjechała lawet podałem mniej więcej w którym miejscu doszło do zdarzenia. na drugi dzień pojechałem na miejsce zdarzenia  a na barierce nie ma śladu a cały bok uszkodzony. obawiam się czy ubezpieczyciel nie zakwestionuje miejsca i odmówi wypłaty odszkodowania.czy przedstawiciel ubezpieczyciela sprawdza dokładnie miejsce gdzie doszło do zdarzenia?

#2 2016-02-09 10:02:52
Michal_

2015-10-26

Re: uszkodzenie samochodu o barierkę a AC

Janek86 - kolejny artysta. Pomóż a nie zaśmiecaj forum.

Aneta.ga: jezeli ubezpieczyciel bedzie miał wątpliwości co do prawdziwości Twojego oświadczenia, to owszem może dokonac oględzin miejsca zdarzenia i jeżeli uzna, że do szkody nie mogło dojść w opisywanych przez Ciebie okolicznościach, to może odmówić wypłaty odszkodowania.

Jeżeli jednak, jesteś pewna, że do zdarzenia doszło w tym miejscu to nie masz się czego bać. Na barierkach nie musiał pozostać żaden ślad. Miejsce zdarzenia podałaś w sposób przybliżony...

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce

Zamknij