Kwota Odszkodowania!

#1 2015-12-15 21:35:19
Xual

2015-12-15

Witam. Kilka dni temu miałem wypadek samochodowy. Kierowałem autobusem, jadąc swoim pasem prawidłowo, na mój pas wjechał samochód osobowy i czołowo zderzył się z moim autobusem. W wyniku wypadku, doznałem wstrząsnienia mózgu, zwichnięcia nadgarstka, potłuczeń kolan i ogólnych potłuczeń. Zaczynam leczyć się po wypadkowo w przychodniach ortopedycznej oraz neurologicznej z powodu powracających bólów głowy. W powodu urazu psychicznego będę korzystał z porad psychologa. W szpitalu byłem dwa dni, zwolnienie lekarskie póki co na 14 dni. Wiem, że ciężko określić kwotę o jaką starać sie od TU z odszkodowania i zadośćuczynienia na krzywdy. Chciałbym jednak spytać,czy kwota o jakiej myślę - 6 tysięcy złotych to kwota przesadzona biorąc pod uwagę moje obrażenia? Proszę o odpowiedź. Dodam, że sprawa jest w sądzie jeśli chodzi o sprawcę wypadku, ponieważ jego pasażerowie doznali poważnych uszczerbków na zdrowiu.

#2 2015-12-16 11:35:27
Błażej_Andruszkiewicz

2015-05-21

Re: Kwota Odszkodowania!

Tereso R. kolejny raz zadośćuczynienie nie jest płacone od uszczerbku na zdrowiu... Proponuję zgłaszać każdy post Teresy R. do administratora za reklamę. Wczoraj zgłosiłem, wyrzucili ją z forum a teraz znowu..

#3 2015-12-18 11:08:38
fergusonn9999

2015-12-18

Witam pracujac na terenie holandi w polu doznalem wypadku tzn woda ktora 10 razy dziennie z kalosza wylewalem miala czy byla zarazona bakteriami na skutek czego porobily mi sie rany ktore dostaly sie do wnetrza stopy i zaczely chorowac siniec i gnic mi 3 palce u nogi przebywajac w hol w szpitalu obcieto mi te 3 palce ktorych niestety nie dalo sie uratowac wypadek jest zgloszony u ubezpieczyciela ktory wyplaca mi chorobowe obecnie jestem na chorobowym i czekam do zagojenia wyw wym. stopy wiec pytanie czy nalezy mi sie odszkodowanie na skutek trwalego uszczerbku na zdrowiu i o jaka kwote mozna ewentualnie walczy czy sie spodziewac ??? moj nr 0048665126024 pozdrawiam P.Adam

#4 2015-12-30 16:58:48
Marjed

2015-12-08

Błażej_Andruszkiewicz napisał:

Tereso R. kolejny raz zadośćuczynienie nie jest płacone od uszczerbku na zdrowiu... Proponuję zgłaszać każdy post Teresy R. do administratora za reklamę. Wczoraj zgłosiłem, wyrzucili ją z forum a teraz znowu..

Xual(kierowca autobusu) pisze wyraźnie o odszkodowaniu oraz  o zadośćuczynieniu.  Pani Teresa pyta  więc o uszczerbek nie mówiąc o zadośćuczynieniu.  Pomagajmy sobie. Pozdrawiam

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce

Zamknij